Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nagyon zavar ez a dolog? Az anyukája.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet jött össze, hogy csütörtökön barátomnál aludtam, meg pénteken és szombaton is. Pénteken reggel indult munkába olya 4.30kor... aztán rá kb 15percre arra keltem fel, hogy csöng a kaputelefont, felvettem az anyukája volt az.... Őt kereste... közöltem vele, hogy már elindult dolgozni, nincs itthon. Erre ő megkért h engedjem már fel... hát mondom oké... Aztán nagyon erősködött hogy feküdjek vissza aludni, hisz nekem a mai nap még sulim van... nem értettem. Minek aludjak amikor itt van? hogy fogom kiengedni? megkért hogy kapcsoljam le a villanyt... hát jó... mint kiderült a születésnapját ünnepelte, ott aludt mellettem.. Aztán elmentem suliba. Ő is elment... dolgozni. Este amikor átmentem barátomhoz még mindig ott volt... munka után azonnal odament... ismét ott aludt... azzal a különbséggel hogy nem velünk, hanem barátom lakótársa ágyában... aki éjszakázott... aztán ez volt szombaton is... és azóta amióta nem vagyok ott folyamatosan ott alszik... barátom ágyában. Nem tudom ti hogy vagytok de engem különösen ZAVAR az hogy ott alszik... az ágyunkban... és nem szívesen fekszek bele... nekem az egy "szent" hely... és nem tudom. Én még a saját szüleim ágyába se feküdnék bele szívesen... Barátom erősködik, hogy aludjak ott ismét valamelyik nap... de nekem addig ez nem fog menni amíg ki nem mossa az ágyneműt... sajnálom....Hogy közöljem vele a helyzetet???? Ja ráadásul még ma is ott alszik... biztos valami történt az Anyukája és Apukája között azért van ott....



2013. jan. 21. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem az utolsó mondat a lényeg:(

Legyél megértő, lehettek eleget a barátoddal, vagy hívd át addig őt hozzátok.

Én megsajnáltam az anyukát, szerintem ne csinálj most ebből balhét, biztos barátod sem repes ez miatt az örömtől túlságosan.

Úgysem marad ott örökre nyugi, bírd ki és fel a fejjel:)

21L

2013. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem szólnék semmit. szerintem ez csak egy átmeneti dolog, ha az ágynemű zavar, hát húzz fel egy újat.
2013. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy koleszos, mi? ;)


Na jó, komolyra fordítva a dolgot, azért szvsz nem normális dolog, hogy pl egy-egy "anyósjelölt" vagy "apósjelölt" lazán befekszik veled egy ágyba, nem tudom, jól értem-e.


És egy ágyban alszotok? -Gyakorlatilag idegenek vagytok! Ez így alsó hangon is zavaró.


A tiszta lepedő meg nagyon-nagyon alap, azt kérni sem kéne, még egy "bamba férfitől" (én is férfi vagyok) is elvárható ez, szó nélkül, kérés nélkül.


Viszont ha lepedőt cserélt, miután más aludt ott, akkor no problem.

2013. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!