Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyik szinte a legjobb lány...

Egyik szinte a legjobb lány barátom szeretné ha végre elveszíthetné a szüzességét. Azonban velem szeretné az elsőt. Többi lent?

Figyelt kérdés
Egyik szinte a legjobb lány barátom szeretné ha végre elveszíthetné a szüzességét. Azonban velem szeretné az elsőt, de mind a ketten csak ennyit szeretnénk (mondta hogy mert bízik bennem meg ugye nekem már nem az első volt) érzés szerint bőven belefér ez a kapcsolatunkba, de mégis kicsit bizonytalan próbáltam már elmondani neki, hogy semmi nem változna ettől közöttünk amivel tisztába is van, de mégis mit mondhatok neki, hogy könnyebb legyen neki és megcsináljuk? Látom hogy nagyon szeretné és én is szeretném meg mindig boldogan beszélünk róla. 20/F és 20/L óvodás kori barátok

2015. márc. 29. 23:05
1 2
 11/18 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
69%
Mond meg neki hogyha veled akarja elvesziteni,akkor ne aggodjon emiatt,mert ez csak ido"huzas,es az eletben ezek a dolgok nem okoznak valtozast annyira,hogy problema legyen.Az elet hozhat valtozast,de ez nem,legfeljebb majd osszejartok tobbszor egy kis simire.
2015. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
81%
ha Te és Ő is szeretnétek tegyétek! de azt ne felejtsd el hogy abban tévedtek hogy utána minden ugyan olyan lesz mint volt! (ahol volt egy ott lesz több is! :) )
2015. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A szűz lányok hajlamosak beleesni az első alanyba. Különösen ha ilyen mély barátság van köztetek, megtörténhet, hogy beléd szeret, s arra rámegy a kapcsolatotok.
2015. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
18%
13 kommentelonek sem esett le? A kiscsaj szerelmes a sracba es ezt o is tudja, most azon gondolkodik szanalombol egyszer megdugja-e. Ez eleg gyakori dolog fiu-lany baratok kozt csak altalaba a srac akarja a csajt aki viszont csak baratot akar, mert rendes (penzes) idosebb palira vagyik.
2015. márc. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Missi_Key ***** válasza:
41%
mit mondhatsz h könnyebb legyen?..semmit..inkáb "valamit" csinálnod kéne .... ...
2015. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy neki ezek után többet fogsz majd jelenteni,gondoltál már erre?
2015. ápr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam, de mind a ketten tisztába vagyunk vele, hogy mit lehet mit nem :D
2015. ápr. 4. 18:10
 18/18 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy tisztában vagytok vele, de az érzelmeknek ha belegebedtek se lehet parancsolni! Tehát ha mégis elkezdene valamelyikőtök többet érezni a másik iránt, akkor onnantól kezdve vége a barátságotoknak. Márpedig ez elég esélyes, ha megteszitek. De ha mindketten akarjátok, akkor egy próbát attól függetlenül megérhet... De szerintem ezt még egyszer beszéljétek át alaposan, hogy mi minden sülhet ki belőle, és az alapján mérlegeljetek. Hajrá! :)
2015. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!