Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a lányok, akik érző...

Azok a lányok, akik érző emberekről ilyeneket írnak/mondanak, azok komolyan rendesnek tartják magukat?

Figyelt kérdés

Idézem, amit itt gyk-n írt az egyik lány az önbizalomhiányos srácokról:"most mondom még esgyszer én nem vagyok nagyképű, csak az igazságot írtam le. nem rohadok figyelmes vagyok mindenkivel, a ronda önbizalom hiányos fiúkkal is nagyon szívesen elbeszélgetek (mint haver), csakhogy nagyobb legyen az önbizalmuk."

Azt gondolom, hogy amennyiben a bemásolt mondatokat tényleg lány/nő írta, akkor menthetetlenül rosszindulatú a női nem, pláne úgy, hogy képesek rendesnek, empatikusnak mondani magukat... Lányok, mit gondoltok erről, nektek tényleg ez számít rendes gondolkodásnak, hogy embereket csakúgy lenulláztok ok nélkül, és nagykegyesen szóbaálltok velük?



2015. márc. 31. 17:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó...hagyd. Himsoviniszta világban élünk...ez pont ugyanolyan, minthogy ha egy pasi szarul vezet, akkor azért, mert AZ A PASI béna...ha egy nő szarul vezet, akkor "azért mert nő" .


Ha egy férfi nem végzi jól a munkáját, akkor azért, mert egy lusta dög, alkalmatlan stb. Ha egy nő, akkor "azért, mert a nők alkalmatlanok"


Ha egy pasi nagyképű paraszt, akkor AZ A PASI nagyképű paraszt. Ha egy nő, akkor "mert a női nem az szivtelen és gonosz!!"


áhh...jobb figyelmen kívül hagyni az ilyen húgyagyú embereket és a kommentjeiket.

2015. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

És akkor most 53% femina mennyivel vagy különb a választékos stilusoddal?

L

2015. ápr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Bocsi!

És akkor most #11-es, 66% femina mennyivel vagy különb a választékos stilusoddal?

L

2015. ápr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát, szép. :D


"amennyiben a bemásolt mondatokat tényleg lány/nő írta, akkor menthetetlenül rosszindulatú a női nem"

Igen, ez végül is rohadtul logikus: Egyetlen egy nő (vagyis inkább gondolom lányka) bepötyög egy ilyet egy random anoním oldalon, és ebből természetesen levonható a teljesen egyértelmű következtetés: az egész női nem, de tényleg, minden létező nő az etiópoktól a tibeti izoláltakon át egészen a texasi farmersegéd leányokig egytől egyig menthetetlenül rosszindulatú, felszínes, csak az izmos mercédeszes gigolókat veszi észre, a vékony, nem túl jóképű férfiakat mindegyik nő megalázza, megkeseríti az életét! :O :D

Gratulálok, de tényleg!


Egyszer találkoztam egy sráccal, aki nem volt hajlandó nem szűz lánnyal lefeküdni.

Ti férfiak ki akartok minket sajátítani, és szüzességünk elvétele által magatokévá formálni! Fuj, csúnya férfi nem!


Egyszer találkoztam egy sráccal, aki kismellű lányokra nem indul be.

Ti férfiak emberszámba sem veszitek azt, akinek nincsenek tőgyei! Felszínes népség! :D


Egyszer találkoztam egy sráccal, aki csak olyan csajjal hajlandó összejönni, aki szereti a pankrációt.

Fujj! Ez a férfi nem észre sem veszi a nőket, akik nem szeretik a sportot nézni! Miért válogattok?


Érzékeled?


Mégis ezek után ti, önbizalomhiányos férfiak, mi az istent vártok tőlünk?

Nem jött össze veletek egy csaj, mert lerí rólatok, hogy utáljátok az összes nőt... Mit vártok? Ugorjon a nyakatokba mindenki? Nyaljuk ki a seggeteket? Jöjjünk össze veletek szánalomból, hogy ne legyen önbizalomhiányotok, és ne szidjatok minket?

Egyáltalán miért gondoljátok, hogy egy adott nőnek mindenkivel össze kellene állnia, még ha nem is tetszik neki az illető?


"embereket csakúgy lenulláztok ok nélkül"

Miért? Mert kimondom, hogy nem tetszik? És ha normális keretek között teszem? Az nem ér, mert én nő vagyok, én nem tehetem meg, hogy válogassak?


A másik meg az, hogy mintha ti nem beszélnétek tárgyakként a nőkről. :D

Legutóbb a buszon hallottam két srác között egy beszélgetést, ilyesmiket hallottam:

"Hát, elég torz a segge annak a csajnak. Meg melle sincs. Bottal sem nyúlnék hozzá"

"Tegnap is elmentem vele fagyizni. Fizettem is neki. Remélem most már megd#ghatom a hétvégén."

Az ilyen kijelentések után szerintem egy szót sem szólhattok, egálban vagyunk :D

2015. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Grat! Szépen összefoglaltad. Jobban nem is lehetett volna :)

2015. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Azoknak a válaszolóknak írom, akik a lányok általánosítását kifogásolják: Szó szerint több száz lánnyal/nővel beszélgettem, chateltem már, és kivétel nélkül az összes lenézően beszélt/írt a nekik nem tetsző pasikról... Ezek után jogosnak tartom az általánosítást.
2015. ápr. 1. 16:03
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Miután te is általánosítasz,meg is érdemled, hogy téged is így kezeljenek. azon kívül kétlem, hogy te több száz lánnyal beszélgettél erről a témáról, mert ha te több száz lányból egyet sem tudsz felszedni, akkor valami nagy baj van veled. illetve elsunnyogtad a választ a kérdésemre: mitől jobb, ha azt mondja: én nem állok össze ronda srácokkal?
2015. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#16 Persze...

Bizonyítsd be :D

2015. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Múltkor is chateltem egy lánnyal, ő egyenesen fogyatékosnak tartja a csúnya srácokat...
2015. ápr. 2. 17:24
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány lehet ilyen, de azért egy "Tisztelet a kivételnek" kijárna, mert egy egyáltalán nem jellemző lány és nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen aki nem így reagált volna.
2015. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!