Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a lányok, akik érző...

Azok a lányok, akik érző emberekről ilyeneket írnak/mondanak, azok komolyan rendesnek tartják magukat?

Figyelt kérdés

Idézem, amit itt gyk-n írt az egyik lány az önbizalomhiányos srácokról:"most mondom még esgyszer én nem vagyok nagyképű, csak az igazságot írtam le. nem rohadok figyelmes vagyok mindenkivel, a ronda önbizalom hiányos fiúkkal is nagyon szívesen elbeszélgetek (mint haver), csakhogy nagyobb legyen az önbizalmuk."

Azt gondolom, hogy amennyiben a bemásolt mondatokat tényleg lány/nő írta, akkor menthetetlenül rosszindulatú a női nem, pláne úgy, hogy képesek rendesnek, empatikusnak mondani magukat... Lányok, mit gondoltok erről, nektek tényleg ez számít rendes gondolkodásnak, hogy embereket csakúgy lenulláztok ok nélkül, és nagykegyesen szóbaálltok velük?



2015. márc. 31. 17:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
ajj istenem, mert jobb lenne ha szóba se állna a csúnya pasikkal, mert azok csúnyák? mondjuk a hitegetés tényleg nem szép dolog, ha azt érezteted valakivel, hogy van esélye, pedig nyilván nincs, de szerintem itt ne erről van szó.
2015. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!