Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet-e szex? 14 éves lány...

Lehet-e szex? 14 éves lány vagyok és 17 éves barátom van. Lassan 4 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Már megujjazott és kivertem neki. kb. kéthete. Megtörténhet 1-2 hónap múlva?

Figyelt kérdés
Egysze rmár megkérdezte hogy szexelünk-e? De nemet mondtam, mondván hogy nem állok készen. Ő azt mondta vár rám, de az az igazság hogy már én is szeretném, és nem azért mert hogy ettől nagy leszek. (szüzek vagyunk mindketten) Hanem azért mert tényleg szeretem és szívesen odaadnám magamat neki.Tudom ezt a tini szerelmes dolgot de már bemutatott szüleinek, és én is őt az én szüleimnek. Komoly válaszokat kérnék:))!
2015. ápr. 8. 01:32
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Kis helyesbítés: Ez csak akkor nem minősül megrontásnak, ha a fiú nincs még 18 éves. Ha már betöltötte és úgy van együtt 14 éves lánnyal, az bizony megrontás. A mostaninál idiótább törvényt még nem láttam. Egy 14 éves GYEREK még egyszerűen éretlen a szexualitásra.
2015. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Ilyen fiatalon sokan csak szexre mennek,nehagyd magad behálózni!Majd megtalálod az életben az igazit és akkor bánni fogod majd.
2015. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Mennyi idióta, ilyenek mond, hogy nem a kor számít xDD Az se tök mind1, hogy kivel feküdsz le, de a KOR számít. 14 évesen még barbiznia kéne, csoda, ha már vannak mellei. 14 évesne még nem dolgoztak, diák munkát se, semmit nem tudnak az életről és szex? A szex a felnőtt emberek dolga és nem kisgyerekeké. Esküszöm 14 év? Még kisgyerek. Még, ha érettebbnek is gondolja magát és érettebbnek is néz ki az nem jelent semmit. Azért, mert érettnek gondolod magad, még nem jelenti azt, hogy később, ha tényleg érett leszel nem bánod meg a hülye éretlen döntésed, amit anno átgondoltnak gondoltál. A felnőttek már másképp gondolkoznak, a szex nem gyerekeknek való. 14 év ? Really? Esküszöm 14 évesen még barbikkal játsz, ne valakinek a farkával.
2015. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Thomika20 válasza:
100%
Na mi lett abban a közel 1 évben, mióta kitetted a kérdésedet?
2016. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 tripladmagic válasza:
Édesistenem, hát ha úgy érzed
2019. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!