Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tudom elfogadni?

Miért nem tudom elfogadni?

Figyelt kérdés
A barátnőmről akivel 37 hónapja együtt vagyok,aki kb nálam lakik,akivel nagyon egy hullámhosszon voltunk,akivel minden jó,a szex is csodás stb,1 hete kiderült,hogy nem én voltam neki az első,hanem az előző pasija.Na szóval ez a lány akinek nagyon jó teste van akivel volt,hogy napi 4-5x is csináltuk,hogy most nem tud felizgatni.Bármit(!!)csinál nem tudok felizgulni fel sem áll sokszor.És most nem tudom mit csináljak,nagyon szeretem de nem értem miért nem mondta ezt el nekem,azt mondta mert új életet akart kezdeni.Na de így?Egyszerűen megőrülök,hogy nem én voltam neki az első.(17 évesek vagyunk).Mit tegyek?Szexuálpszichológus?Vagy?

#szex #szüzesség #első szex #ideiglenes impotencia
2015. ápr. 9. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ide pszichiáter kell...
2015. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Dilidoki azonnal!
2015. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Szia, szerintem ha már ennyi ideje együtt vagytok és szeretitek egymást, egy ilyen nem fogja tönkretenni a kapcsolatotokat. Nemtudom mennyi ideje nem áll föl neked rá de nem hiszem hogy egy hétnél tovább tartana a dolog.. Téged szeret ez számít, nem hogy kivel vesztette el. Akkor még nem tudta, hogy találkozik majd egy sokkal jobb pasival (veled), ne utáld emiatt!
2015. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De utálom mert rájöttem arra is,hogy minden szexel kapcsolatos félelmes stb amiatt volt mert az a pasi nem figyelt rá és nagyon fájt neki.Gondolkoztam,hogy megkeressem a srácot,de mi értelme volna?Milyen ürüggyel?Mindegy..
2015. ápr. 9. 19:16
 5/20 anonim ***** válasza:
És neked ő volt az első? Mert ha nem, mégis milyen jogon zavar, hogy nem te voltál neki az első
2015. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen képzeld el ő volt.És azt mondta neki is én.
2015. ápr. 9. 19:19
 7/20 anonim ***** válasza:

Hogy lakhat kb nálad?

Max veletek.

Ez Pszichológus.

2015. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Úgy lakik nálam kb,hogy heti 6x itt alszik,csak vasárnap szokott hazamenni,innen jár suliba meg néha délután hazamegy ruhákért vagy valami.
2015. ápr. 9. 19:24
 9/20 anonim ***** válasza:
Szóval lakásod/házad van amit te tartasz fenn?
2015. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok,de melózom.Itthon lakunk anyáéknál de az egész fizetésemet anyáéknak adom.
2015. ápr. 9. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!