Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm. Nulla tapasztalatom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mivel már a nőknek ennyi idős korban nem kell szűz pasi*


Szűz pasi=nem csillagjegy



2015. ápr. 28. 20:15
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
10%
Kit érdekel a nyomorod?
2015. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
37%
Hetente van egy ilyen kérdés. Már leírtam minden okos dolgot, nincs már kitartásom ezeregyedszer is leírni.
2015. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj szerintem ne rakj ki ilyen kérdést ide, mert látod mennyi idióta, rosszindulatú, nyomi, fa.szkalap van itt.

Változtass magadon, hogy hol hibáztál, gondold át miket rontattál el, mi az ami megakadályoz téged és ha megvan már sokkal előrébb vagy.

Tapasztalatlan vagy és mi van akkor? Nem kell reklámozni később is elmondhatod. Elárulom neked k.urva nagy hajcihőt csinálnak ebből a témából, nincs igazán különbség egy kezdő és tapasztalt között, mert minden új partner más és más jön be neki mást szeret, attól még ugyanúgy ki fogod tudni elégíteni, mint egy tapasztalt gyakorlott ember.

Azt javaslom ne prostizz és ne csúnya nőt keress itenni nyomorultakra ne hallgass, légy lazább és keress valami elfoglaltságot amiben örömödet leled, hidd el ha változtatsz magadon, minden rendben lesz!

2015. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
43%
Mi a faxról ugatsz utolso? Azért vagyok a mocskok mert nem ajnározunk egy ekkora szerencsétlent? Gondolom nem katolikus pap mert akkor nem kérdezett volna. Hogy Ennyi idősen még nem dugott annak oka van és Nehogy már mindig más legyen a hibás - nők, társadalom stb - hanem gondolkozzon már egy kicsit. Szerinted kwresnie kéne valamit amiben örömét leli. Talán szeret túrázni de ettől még nem lesz nője. Ha komolyan venné a változást az is évekbe telne mert gyakorlatilag az alapokról kéne egy új személyiséget felépíteni. Az pedig évekbe telhet. Szerinted mennyi sztereotípia, csalódás, keserűség, szexuális frusztráció, harag gyűlt fel benne? Ezek már az önazonossága részei lettek, min ha valaki lesántul, fél fülére süket lesz vagy dadogni kezd. Eleinte utálja majd megszokja végül már létezni sem tud nélkülük. Rohadtul nem a szexuális tapasztalt hiánya a fő baj hanem amit leírtam. A prostizást a lenagyobb jóindulattal írtam mert mégsem hal meg anélküli hogy dugott volna és talán átlöki a holtponton.
2015. ápr. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj veletek, hogy nincs empátiátok és nem gondoltok abba bele, hogy mi van akkor ha nem prostizni akar, hanem barátnőjével akar szeretkezni. Most komolyan, ha nem megy prostizni, akkor sohase fog szexelni? Ne legyél már ennyire primitív! Egy nőt nem csak szexuális segédeszközként lehet használni és attól, hogy elmegy prostihoz még nem fog semmenyit előrejutni, csakmert volt egy szexuális kalandja, arról nem is beszélve, hogy rosszabbodhat is az állapota, teljes ráfog függni és a nőkben csak a testiséget fogja látni. Akkor lesz teljes, ha talál magának egy barátnőt

Neki egy párkapcsolat kell, ami lehet, hogy valamiben gátolja őt, lehet hogy tényleg van egy olyan tulajdonsága, mint az agresszivitás, bunkóság vagy egyebek, amitől taszítja a nőket vagy rendben van személyiségileg csak nagyon feszült és görcsös, mert eddig nem jött össze neki.

Ezért mondom lazára kéne vennie ezt az egészet és tiszta lappal kellene indulnia, ezt én is megjártam már és felesleges volt aggódni, mert nem versenyre megy, úgyis lesz valaki.

Személyiség állandóan változik tudtunk nélkül, attól hogy nem volt kapcsolata még nem fagyasztotta le magát, nem úgy működik, hogy x hónapot, évet kell várnia, hogy legyen barátnője.

Viszont a kérdező te is írhatnál többet magadról!

2015. ápr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Én is hosszabb ideig hanyagoltam a csajokat és fogalmam sem volt hogyan kezdjem újra,mert nem bírtam egy szép lány szemébe nézni.Aztán találtam neten egy nagyon klassz lányt aki nem akart többet barátságnál,de a szextől kezdve mindenről tudtam beszélni vele és ez teljesen megváltoztatott.Annyira feltöltődtem önbizalommal,hogy még ez a lány is komolyan érdeklődni kezdett irántam,nem gondoltam,hogy egy lány őszinte barátsága ennyi pluszt ad nekem és észre se vettem,hogy ez a dolog mikor történt,egy folyamat volt aminek köszönhetően mostanra teljes embernek érzem magam.

Ha találsz egy ilyen lányt legyél vele őszinte,de ne sajnáltasd magad és ne mondogasd neki,hogy milyen csúnya vagy mert ezzel csak elüldözöd magad mellől az embereket.Egyenlőre ne is gondolkozz randizásban mert ahhoz önbizalom kell,amíg nem tudsz megállni egy lány előtt addig tényleg esélytelen vagy.

2015. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
36%

59%-os

Bennem rengeteg empátia van de az önsajáltatás nem fog segiteni. Persze vegye lazára de ettől még nem lesz előrébb. A kérdés is egy rinyálás mert úgysem fogad meg majd semmit azokból amiket leírtunk.

2015. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
27%

"Most komolyan, ha nem megy prostizni, akkor sohase fog szexelni?"

Pontosan. Aki csúnya, azzal egy lány se fog szexelni ingyen. Vagyis olyan csajt összeszedhet, aki cserébe lehúzza anyagilag, de akkor ugyanott tart, mintha qrvázna.

2015. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
21%

#27 Igen ezzel egyetértek, ha sajnáltatja magát akkor maga alatt vágja a fát, de általában akik nem feszengenek lazák azok nem sajnáltatják magukat, mert kivannak békülve magukkal és a kérdezőnek is ezt kell elérnie, nem csak prostizással lehet problémát megoldani.

Az utolsó válaszoló már évek óta sajnáltatja magát, minthogy ő is tenne magával valamit, de mint látod nem tanul a hibáiból és csak a nőket szidja, saját magát értékesnek látja, ha ilyen a kérdező is akkor, nem csodálom, hogy így alakult a helyzete.

2015. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy ezzel egyedül kérdező, sokan vagyunk ezzel így, de az álomvilágban élő nők tudomást sem akarnak venni rólunk, számukra nem is létezünk. Még mielőtt jönne valaki a csúnyácskább nővel, közlöm, hogy egy szűznek egy csúnyább nőnél sincsen semmi esélye, tapasztalat!
2015. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!