Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen okai lehetnek ha egy...

Milyen okai lehetnek ha egy lány még 20 évesen szűz?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 16:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
12%
Vagy vallásos, vagy nagyon válogatós.
2015. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Még nem volt férfival.
2015. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy miért nem volt még férfival , sőt még barátja sem volt :D szerintem lelki ok miatt :/
2015. máj. 2. 16:41
 4/36 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg bottal se piszkálná senki...
2015. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
66%

- csúnya

- vallásos

- válogatós

- az igaz szerelemre vár, a nagy Ő-re (aztán pont a várakozás miatt szalasztja el)

- valami komoly baj van a fejével- csak egy példa: a vőlegényemnek még előttem volt egy vakrandija egy lánnyal, életében először látta, de a lány már verset költött az eljövendő közös életükről és biztosította róla, hogy a sírig szerelmes lesz. szerintem vele még dugni se nagyon járnak össze.


nagyjából ezeket tudom felhozni.

2015. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%

Vagy csupán nem érdekelték addig a pasik mert mással volt elfoglalva.

Nem mindenkiből lesz bszógép 14 évesen.

2015. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

Abba egyik tökfej sem gondolt bele, hogy a szóban forgó lány esetleg nem akar szexelni/nem érdekli a szex (sem a párkapcsolat)?


Egyébként a szüzesség elvesztését a szexhez kötjük, legyen az vaginális, anális vagy orális. Ergo, nem csak attól lesz valaki nem-szűz, hogy farok járt benne. A leszbikusoknak sem kell pénisz. Pl.

Azt pedig már csak tényleg halkan jegyzem meg, szüzesség nem létezik, és az ember nem veszt el semmit.

2015. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzá tenném hogy még a csajnak nem volt barátja se ...
2015. máj. 2. 16:46
 9/36 anonim ***** válasza:
82%
#8 Nem oszt, nem szoroz. Bőven lehet, hogy aromantikus, aszexuális vagy ilyesmi.
2015. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%

8#

Na és, 20 évesen már matuzsálem valaki?

Komolyan, ha pelyhes tökű/puncijú korában nem szexel valaki akkor arra már úgy kell nézni mintha 3 fejjel született volna?

2015. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!