Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen okai lehetnek ha egy...

Milyen okai lehetnek ha egy lány még 20 évesen szűz?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 16:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
26%

Itt vannak az okok:

- csúnya

- vallásos

- kövér

- válogatós

- várja az igazit

- transzvesztita

- szülei nem engedték meg

- valamilyen nemi betegsége van amit szégyell

2015. máj. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
93%

mondjuk, hogy lány iskolába járt, lány barátnői voltak, akiknek csak lány barátnőik vannak.

"Csordában" járnak szórakozni, így elvétve akad olyan nagyon bátor, és arányosan részeg férfi egyed aki bemerészkedik ennyi lány közé, hogy közelebbről is megszemlélhesse a kinézett lányt.

Akármennyire kiöltözök, tip-top vagyok senki oda nem jönne hozzám. Megnéznek, vissza nézek, semmi. Jó most a full részeg embereket nem számolom.

Sminkben, smink nélkül mindennap megnéznek az utcán. Szép vagyok, és semmi.

21 évesen vagyok szűz, úgy hogy ezt ember fia ki nem nézné belőlem.

1 dolog van, amiben biztosan hibás vagyok. Nem fogok kezdeményezni, oda vonulni a férfi elé, és leszólítani.

Vannak határok, amik ott húzódnak meg, hogy a férfi kezdeményez. Persze lehet azt mondani, hogy várom a sült galambot, meg ha nem teszek érte semmit, akkor ne is csodálkozzak. Dehogynem teszek érte, időt szánok magamra, a kinézetemre. a frizurámra, körmömre, sminkemre, ruhámra, illatomra és még millió dologra, hogy felkeltsem az érdeklődést.



A lány akiről szó van miért lenne hibás? Mert nem tette szét a lábát senkinek? Ezért muszáj olyan választ kapnod, amiben az írják le, hogy biztos lelki sérült. :D

Nem lehet, hogy csak a megközelítési mód rossz?!

Nem értem, hogy miért azt a fajta lányt kell betegnek nézni, akinek adott esetben 30 év múlva örülnél, ha a lányod lenne. ;)

2015. máj. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
100%

Szerintem ez a kérdés így nagyon leegyszerűsített... gyakorlatilag bármilyen oka lehet ennek, a lehetőségek száma pedig végtelen... mellesleg nem gondolom úgy, hogy ez egy olyan nagy probléma lenne, szerintem a mai világban ez inkább erénynek számít. [Én speciál 18 évesen vesztettem el, addigra már az összes osztálytársam túl esett rajta. Kicsit se vagyok sem rondának sem hülyének mondható, lelki sérültnek meg végképp nem. Csak nem fekszem alá az első idiótának aki szembe jön velem. Ha 20 éves koromba jött volna egy normális pasi, akkor 20 évesen szexeltem volna először.]

A másik... Szerintem erre a kérdésre csak úgy lehet helyes választ adni, ha írsz egy pár sort erről a lányról. Az sem lenne hátrány, ha leírnád, hogy miért tetted fel ezt a kérdést, milyen kapcsolatban vagy a lánnyal. Lefogadom, ha ezeket leírod, értelmesebb és egészebb válaszokat kapsz az eddigieknél, mert tudni fogják a többiek is, hogy miből induljanak ki.

2015. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
#21-es értelmes választ miért pontozták le ennyire?
2015. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
87%

Fiúként kb 19-20 évesen sikerült.

Félénkség, gátlásosság, beszédproblémák... De végülis az első volt, akivel járnom is sikerült úgy rendesen :)

2015. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés, nem kor függő a szüzesség. Mármint nem kell elveszíteni már 15-18 évesen. Minden lánynak van oka rá hogy az, vagy éppen nem akarja elveszíteni. Vagy pedig nem kívánja a dolgot, úgy értem a szexet ennyi
2015. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kell ehhez okokat keresni. Szűz és kész. Egészségére. Ha 50 évesen szűz, akkor elgondolkodik az ember, Fapcsának, meg aggszűznek nevezi magában, de 20 éves lánynál ez inkább becsülendő.
2015. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
0%
Legfőbb oka, hogy még nem találkozott velem. :) Szivesen segítek, fájdalommentesen. :)
2015. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Gépágyu válasza:
100%
Például az hogy NORMÁLIS.
2015. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
100%
Milyen idióta itt mindenki!! Az ha valaki nem egy hülye k.... akkor már ronda meg apáca mi?? nem a szex körül forog a világ emberek!!
2015. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!