Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen okai lehetnek ha egy...

Milyen okai lehetnek ha egy lány még 20 évesen szűz?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 16:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
54%
De tényleg, ilyen hulye kérdést hogy lehet feltenni??? Mint ha annak, hogy valaki 20, vagy 20-on iksz évesen szűz, olyan különleges okainak kellene lennie. Talán mint ha kötelező volna mindenkinek már tizenévesen dú gnia.
2015. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Na meg aztán, van olyan, hogy egy lány szép, nem kövér, okos is, csak nem jött el a megfelelő partner, vagy lelkileg nem érett a dologra!! Ja és nincs korhoz kötve hogy húú most mikor ciki. Az a ciki, ha már 17 évesen gyereket csinál. És az én meglátásom, hogy az a kövér és nem normális, aki ilyet ír, nem az aki még szűz. Érdekes akiket én látok teherbe esni korán, azok sztem rondák és kövérek, és az IQ szintjük sem épp a legmagasabb, sőt...
2015. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
Ha a kövérség miatt lenne valaki szűz, nem lenne túlnépesedés, kedves hozzászólók!!
2015. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
19 vagyok ès szüz.
2015. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
34: fú de mindjárt kapod az oltásokat és/vagy a priviáradatot a "jobbnál jobb" ajánlatokkal :D :D :D
2015. aug. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Jézusom... Én még ott tartok, hogy 20 évesen szűz vagyok, amikor is rájöttem, hogy 5 hónap múlva már 22 leszek. Hívom is a pszichológusom. A hangok is ezt tanácsolják.
2015. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!