Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok, szűz. Volt...

17 éves vagyok, szűz. Volt már 14 évesen 1 éves kapcsolatom, de én fiatalnak tartottam magam hozzá, hogy lefeküdjünk. (? )

Figyelt kérdés
Általában az idősebbek tetszenek.(3-4 év) Ha megismerkednék egy fiúval,akkor se szeretnék 1 hét után az ágyában kikötni.Egy idősebb fiú tud várni 2-3 hónapot egy lányra ?Én úgy gondolom,hogy tudna,hogyha tényleg szeret,de én sajnos elég naiv vagyok,ezért vagyok kíváncsi más emberek véleményére

2015. máj. 2. 22:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hittem abban,hogy tud változni,mert én szerettem.De sajnos nem sikerült neki
2015. máj. 2. 22:56
 12/14 TallandThin Boy ***** válasza:
Semmi gond ezzel, mennie kellett. Ez így volt rendjén. Majd találsz mást.
2015. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én férfi létemre sem tudnék olyannal lefeküdni, aki iránt nem érzek semmit. (Próbáltam már, de nem indultam be a csajtól, mert semmi nem volt köztünk, csak egy buliban akadtunk egymás nyakába.)


És igen, ha egy normális pasit fogsz ki, akkor ott nem jelet gondot fél év sem szerintem, bár itt azért már egyszer-kétszer eltévedhet a kéz merészebb tájakra. 2-3 hónap meg szerintem alap, hogy ki kell bírni. ;)

2015. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Orfeus válasza:

Enyni idősen még várni kell annyit, ha nem akk húzzon a gyászba. Egyébként én spec nem biztos h várnék annyit, de ezt alkalom adja hgoy mikor van rá lehetőség. 2-3 hónap nagyon hamar eltelik. Én pl fejest ugrottam a mostani kapcsolatomba, harmadik talira már náluk találtam magam és szétkapott a csaj mint az állat, de szerencsére jól sült el, szeretjük egymást, és a pocaklakó is megjön lassan :)


Ezt neked kell érezni, de tudok olyan támpontokat adni amivel kiszűrheted ki normális srác ki nem. Én magamból indulok ki mindig, a lexikális tudásom nagy, sportolok kikorom óta, helyes srác vagyok, sokat olvasok, túrázok, nem bagózok, ritkán megyek inni stb.


Aki ennek az ellentéte a te korosztályodban azt ki is húzhatod.


Bármi kérdés van, vagy csak beszélgetni akarsz írj nyugodtan.


21/F

2015. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!