Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most feküdtem le a barátommal...

Most feküdtem le a barátommal elsőnek, és hihetetlenül fájt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Imádom a barátomat, nagyon sokat beszélgettünk erről, kívántam is. Előtte hosszasan pettingeltünk, de eszméletlenül fájt, szóval megkértem hogy húzza ki. Félek, valai baj van velem, pedig 100%-ig bízom benne, és szeretem... Talán kicsit tovább kellett volna engednem hátha elmúlik? (kb 10-15 percig bírtam)

Mi a véleményetek?



2015. máj. 6. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%
Lehet leszbi vagy
2015. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem biztosan nagyon szűk a hüvelyed, és ezért fájt annyira. Majd fokozatosan tágulsz, és elmúlik.
2015. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

A fájdalom eléggé relatív, de ha 10-15 percig bírtad, akkor nem lehetett az olyan nagyon rossz. Ha forró vasalót nyomnak a homlokodhoz, na az iszonyúan fáj. A szüzesség elvesztése sem mindig kellemes, kell idő, mire hozzátágul a hüvelyed a barátod péniszéhez, pár alkalom és élvezheted fájdalom nélkül. "Be kell járatni."

Én is így voltam az első pár alkalomnál... Fel a fejjel, nincs veled semmi gond.

2015. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Ma rengeteg az ilyen kérdés. Síkosítót ajánlok és hogy bírd ki a behatolást meg az első pár mozgást. Egyszerűen szűk vagy. Amikor az első volt én végig szenvedtem de egy kis mozgatás után hozzá tágul ám :)
2015. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Véreztél is?
2015. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
Az gáz. Nem kéne fájnia. Nem kötelező fájnia. Rástresszeltél, túl gyorsan haladtatok, túl erőszakos volt... rengeteg oka lehet. Legközelebb nyújtsátok az előjátékot nagyon hosszúra. Legyen sok ujjazás, ha szereted, használjatok játékokat, ha szereted, és használjatok mindenképp rengeteg síkosítót. Itt csak rólad van szó, neki ez nem fáj, szóval rád kell figyelni nagyon.
2015. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
25%
Szólj neki, hogy legközelebb az első bejáraton hatoljon be.
2015. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Mi a tökömnek kéne szenvednie ti istentelen barmok?! Bírja ki a radai rosseb, kussoljatok már. Ha fáj, hagyják abba, nem pedig "szenvedj még egy kicsit, úgy, te csinálod szarul, ez vele jár". NAGY LÓSZART.
2015. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Okéééé, teljesen összezavarodtam! Akkor most soha nem fogom élvezni? Nem véreztem egyáltalán...
2015. máj. 6. 18:46
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
A következő már kevésbé fog fájni és utána már nagyon fogod élvezni.
2015. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!