Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most feküdtem le a barátommal...

Most feküdtem le a barátommal elsőnek, és hihetetlenül fájt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Imádom a barátomat, nagyon sokat beszélgettünk erről, kívántam is. Előtte hosszasan pettingeltünk, de eszméletlenül fájt, szóval megkértem hogy húzza ki. Félek, valai baj van velem, pedig 100%-ig bízom benne, és szeretem... Talán kicsit tovább kellett volna engednem hátha elmúlik? (kb 10-15 percig bírtam)

Mi a véleményetek?



2015. máj. 6. 18:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%
#10 Ne hazudj neki. Nem tudhatod.
2015. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha "hihetetlenül fájt", miért csináltátok 10-15 percig?


Se te nem szóltál előbb, se ő nem látta rajtad, hogy szenvedsz?


A fájdalom miatt kialakulhat egy ördögi kör: mivel fáj, akaratlanul is megfeszülhetnek a hüvelyizmaid, aminek a következtében nyilván még fájdalmasabb a dolog.


Én kérdeztem, hogy véreztél-e, mert ha így lett volna, akkor okozhatta volna a fájdalmat az, hogy a berepedt szűzhártya ilyenkor gyakorlatilag egy pici nyílt seb, ami a párod mozgása miatt fájhat egyfolytában.


De ha nem erről volt szó, akkor lehet, hogy túl vastag a pénisze a te hüvelyedhez képest, vagy egyszerűen figyelmesebbnek és gyengédebbnek kellett volna lennie, nagyon lassan, szép fokozatosan behatolnia, úgy, hogy közben megáll 1-1 perce, szinte centinként haladva, te pedig megpróbálod ellazítani a hüvely- és medencefenéki izmaidat, és utána is csak nagyon finoman szabadna mozognia, vagy ha még az is ennyire fáj, akkor abbahagyni, ahelyett, hogy szenvednél folyamatosan.

2015. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12 Köszönöm, hoyg válaszoltál, de szerinted akkor ez így is fog maradni? Hogy kicsi lesz a hüvelyem hozzá?
2015. máj. 6. 21:24
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

Minden zárnak megvan a maga kulcsa.

Ha nagy a méretbeli különbség kettőtök között akkor lehet,hogy nem ő lesz a te párod a szex terén.

De szerintem még korai lenne ezt így kijelenteni.Lassan és türelmesen haladjatok.Sok-sok előkészülettel és óvatosan.

És ne görcsölj rá.

2015. máj. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Scav ***** válasza:
100%
Elég nedves voltál a behatoláskor? Vagy lehet csak rágörcsöltél. Ha nagy a barátod pénisze a hüvelyedhez, az baj, de nem feltétlenül nagy. Mivel a hüvely izom, így rugalmas és tud alkalmazkodni a nagyobb mérethez is. Használjatok síkosítót és próbálkozzatok még. Pár alkalom után el fog tűnni a fájdalom.
2015. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is iszonyúan fájt.


És a mai napig, hiába izgat fel tocsogásig, orgazmusig, bizony a behatolás és az első pár lökés valami elképesztően rossz. Lassan tolja be, közben a mellbimbómat izgatja, de még így is fáj.

2015. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
16-os vagyok. Ezért nem hagyom el, mert imádom, meg utána már a szex is szuper, csak az eleje ne lenne... egy hangyányival nagyobb, mint kéne. Szóval ennyit arról, hogy a lányoknak nagy bráner kell.
2015. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
3%
Béna vagy és éretlen! Különben nem fájt volna!
2015. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
49%
Szoritsd össze a parnadat és engedd meg a párodnak, hogy athatoljon a szuzhartyadon!Aztán majd két hétig pihentetni kell,annyi idő alatt begyogyul mindened!Utána már nem fog fájni és te is élvezni fogod a férfi behatolasat!
2023. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Azért nem vereztel,mert nem engedted teljesen betolni!Pedig már régen túl lennél rajta!Ezután is mindig fájni fog,amíg ki nem tágul a szuzhartya és a huvelyed!
2023. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!