Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves korban korai a szüzess...

15 éves korban korai a szüzesség elvesztése? Ha szeretem a fiút vagy cink ugyis?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 01:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

A 10-es válaszoló egyszerű, de nagyszerű volt. Lényegre törő.


"18 évesen, hogy tudnak összejönni 15 éves lányokkal..."


Ebbe ne láss semmi rosszat. Én 15 évesen már elég nagy voltam. Mikor megismertem a barátomat már jóval közelebb voltam a 16-hoz, ő pedig 17 volt. De mire eljutottunk az elsőig, ő már betöltötte a 18-at és meg akartuk várni a 16-ot nálam, de kb. két héttel előtte megtörtént, mert ahogy már írtam, nem tudtam tovább várni.


5

2015. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
35%
Korai még.
2015. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
83%
Szerintem nem gáz.. Szereted őt, ő is téged, akarjátok a dolgot mindketten. Akkor meg mi tart vissza? Ne hagyjátok hogy mások döntsenek helyettetek! Ti így akarjátok, ne érdekeljen más véleménye, mert itt csak a kettőtök véleménye a legfontosabb. Ha másnak gáz, akkor gáz.. Nektek jó volt az a lényeg. Akkor meg egészségetekre!
2015. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Olvasva a válaszokat, páran azt írják nem korai a 15 évesen a párkapcsolat.

Tőlük kérdezem:

Hány évesen korai szerintetek a szex?

10-11 éves az korai?


Szerintem 15 éves korban még gyerekről beszélünk.

16 év minimum meg kellene várni. De inkább 17.

De hát ügye minden nézőpont kérdése.

15 évesen lehet már késő is.

Mert pl kutyák 1,5 2- évesen ivar érettek.

Bocsánat ez egy szélsőséges példa volt.

De Pl araboknál 15 évesen már rég férjhez adták, és már várandós, vagy már van gyereke.


Felhívnám a figyelmeteket még a HPV Férfiakban című okfejtésekre. Ami természetesen Orális szexel is átadható....


Tehát a szexuális élet kezdetének is meg van az ideje.

Nem kell elhamarkodni. Ösztönökön uralkodni kell. Bármi nemű szexuális érintkezést úgy felfogni csak hogy kívánom és jó esik / pl meleg van igyunk egy hideg ..../ az nagyon hibás hozzá állás.

Tudom 14-16 éveseknek gáz amit írok. Nekem is az volt annak idején.

De az idő igazolt.

2018. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!