Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex. Mit tegyek az első...

Első szex. Mit tegyek az első szexnél? Ő is meg én is szüzek vagyunk még. Tudom mit kell tenni, de pl: kinyaljam, vagy ujjazzam meg? Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

én: F/18

Ő: L/18


2010. márc. 24. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
ujjazd és nyald egyszerre! most komolyan
2010. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És jól tudom, hogy ha már jön ki az a síkosító nedv, akkor kell betenni szép lassan a pélót? :D
2010. márc. 24. 19:19
 3/12 anonim válasza:
90%
Sikositó,Oveszer,Petting, Nedvesedés és a többi jön magátol
2010. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ez milyen érzés? Szóval mikor beteszed. Mivel jobb mintha a kezeddel csinálnád magadnak?
2010. márc. 24. 19:30
 5/12 anonim válasza:
90%
Sokkal jobb:)
2010. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó-jó. Na persze ezt gondoltam, de miért jobb? Próbáld valahogy leírni, mit érez ilyenkor az ember?
2010. márc. 24. 19:42
 7/12 anonim válasza:
90%
Egy adag adrenalint :)... meg persze azt, hogy ez most tényleg igazi, nemcsak.......Nameg persze nem is mondom, hogy a puncibaélvezős szex mennyire brutális, egyszerűen nincs ahhoz fogható :P... de persze csak akkor ha tuti nincs egyiteknek se nemi betegsége és a lány szed fogamzásgátlót is :)
2010. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
93%
Olyan érzés mintha egy meleg pitébe raknád a lompost kva jó sztem !!! TIPP: ne arra meny h mnnél elöbb berakd neki hanem izgasd fell rendese simogasd csokolgasd stb.! Figyelj arra h neki i jó legyen!-> Ha igy csinálod ge.i jó lesz mindketttőtöknek!!!
2010. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Fúú ez nagyon jó.

Még annyit had kérdezzek, hogy hogyan tudom azt megoldani, hogy később menjek el? Állítólag a lányoknak később van orgazmusuk, és ha ez ennyire jó akkor félek, hogy hamarabb tüzelek mint ha a kezemmel csinálnám, és annál is kb. 5-10 perc, néha 15.

Mit lehet az ellen tenni, hogy ne legyen rövid a szex?

2010. márc. 25. 19:48
 10/12 anonim válasza:
100%
Gondolj közben néha más dolgokra is (pl a tegnapi ebéd vagy bármi :D)... meg ha nagyon rádjön az elélvezhetnék, akkor kicsit vedd ki, nyald egy kicsit, ujjazd, vagy a 2-őt együtt :)
2010. márc. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!