Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jól tenném ha akkor veszteném...

Jól tenném ha akkor veszteném el a szüzességem? 14/L

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja járok a barátommal, nagyon szeretem, és bizonyára ő is engem, mert már le akar feküdni velem. Én emiatt aggódom, mert most fogunk ballagni, és külön sulikban megyünk. Biztosra veszem hogy ott rámászik majd egy csaj, és engem dob majd. Úgy gondoltam, hogy jövő nyáron fekszek le vele, így a csalódást is megelőzhetem, és már 15 éves leszek, nem 14.

Jó ez így? Vagy engedjek neki?


2010. máj. 3. 14:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
aztaaa.. mááár 3 hónapja? ez aztán az idő, nem mondom.. sztem 15 évesen még kicsi vagy ehhez.
2010. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, a többi meg forduljon fel! :D
2010. máj. 3. 15:22
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
most miért kellene felfordulnom azért, mert azt mondom, h kicsi vagy, és éretlen?? ha szeret, akkor képes rád várni, akár 1 évet is. mi van, ez mostanában a divat, h 15 évesen már ciki szűznek lenni?
2010. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
ja, és ha olyan érett lennél, akkor nem itt kérdezgetnéd, h " jajj, megtegyem, vagy ne?? "
2010. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel..

Most csak magadat járatod le kérdező :)

Ilyen kérdést...3 hónapja vagytok együtt, szerinted azért látszik rajta h szeret, mert le akar feküdni veled, és biztosra veszed h majd dobni fog, de azért még megkérdezed h szerinted most feküdj le vele vagy jövő nyárig várj :D

Na ezekután ki is forduljon fel?

Mondjuk mit vártunk egy 15 évestől, amúgy meg rendes választ adtunk a kérdéshez kellően, 1-2 kivételtől eltekintve, ha nem vetted volna észre.

Ja és:

Amilyen a kérdés, olyan a válasz ...

2010. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
amugy meg 18 - as ez a kategória, látom, még olvasni se tudsz :DD
2010. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Ez a kérdés te attyavilág!!!


Amúgy még 15 sincs csak 14 :DDDD


Kicsilány, először nőjjél fel aztán gondolkozz a faszról!

Azért tudod hogy szeret a barátod, mert meg akar dugni?Nagy érettségre vall szellemileg!Ha úgyis dobni fog minek vagy vele?És erre jön még az, hogy csak azért várnál egy évet még :D:D

Röhej vagy kisanyám!Inkább menjél tanulni!

2010. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ne bántsuk szegényt.Azt megteszik mások. Nem azért kérdez mert villogni akar. Gondban van. Velünk is előfordul és jól esik a segítség.
2010. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán nagy gond... :) az a baj h a kérdéséből látszik h nins tisztában a dolgaival..de majd rájön, h milyen az élet.
2010. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
hat, velem még véletlenül se fordult volna elő, h 14 évesen szexelni akarjak, az meg főleg nem, h anyukám is rábólintson.
2010. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!