Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok családtag nyitotot...

Csajok családtag nyitotot rátok maszti közben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 18:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Igen, a bátyám. Nagyon zavarban volt, azóta sem meri emlegetni, pedig valószínűleg nekem nagyobb szégyen volt, mint neki.
2010. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
még irjatok és hogy nyitot rád hol tartottál?
2010. máj. 3. 18:23
 3/24 A kérdező kommentje:
na ? irtok még?
2010. máj. 3. 18:39
 4/24 anonim válasza:
68%

épp masztiztu7nk és a hugom 6éves és benyitott rnk ő csak nézett,mi meg elpirultunk.De utána hugom kiszaladt.Azóta is pirulok mikor meglátom.

Hbaár,szerintem nem nagyon tudja mi az,de akk is:$ cikii

2010. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
50%

Épp masztiztunk,és a 6éves hugom ránk nyitott,megált csak nézett,mi meg elpirultunk,a hugom utána kiszaladt.:$ azóta is elpirulok ha meglátom a hugomat.Habár lehet nem tudja anyira h mi az a Maszti de lényegtelen.:$

Sztem cikii:$

2010. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
uhhhh rám még nem de fiu vok
2010. máj. 3. 19:23
 7/24 A kérdező kommentje:
írjatok még
2010. máj. 3. 19:53
 8/24 anonim válasza:
89%
Egyszer épp a szobámban masztiztam mire benyitott 10 éves öcsém.Kérdezte mit csinálok mondom neki:Orvosnál voltam és azt mondta hogy alaposan vizsgáljam át magamat.azt mondta oké és ezzel kiment a szobából.Másnap már anyukám kérdezett a témával kapcsolatban...neki már nem hazudtam.. nem volt kellemes 18/L
2010. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
97%
Rám nem családtag, hanem a barátom, aki nem jelentette be előre hogy átjön hozzám. Egyedül voltam otthon, éppen a szobámban voltam, amikor benyitott, nem számítottam arra hogy valaki is hazajön. Nem jött zavarba, de én azt hittem menten elsüllyedek a föld alá...
2010. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

17:23

én anyámnak is hazudtam volna lazán:)


amugy engem apám látott meg egyszerXD nem is igazán látott hanem csak ugy félig.nem konkrétan láttot mert odébb volt de láttam hogy egyszer elég furán nézettXDnem tom érthető e.:D elég gáz volt az a lényeg:D de leszarom:)

2010. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!