Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » HELP! Félek egy nem várt...

HELP! Félek egy nem várt terhességtől. Vérzés nélküli első alkalom?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első vaginális közösülés a barátommal. Vele volt az első alkalmam. Nem véreztem, de tudom h. ettől még ugyanugy elveszithettem a szüzességemet, mert vannak akik nem véreznek. Nem szedek semmit, óvszert sem használtunk. Mondtam neki szóljon, ha elfog menni. Szólt is, gyorsan leugrottam róla, de félek h. előbb kellett volna, meg tudom h. az előváladékban is vannak spermiumok. Utánna megnéztük olyan lettem e, és kicsit kivülről ahogy szálltam le róla, olyan lettem, de letöröltük zsepivel. Szerintetek kellene aggódnom?
2010. máj. 18. 14:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bizonyára elég fiatalka vagy és barátod is.Nézd soha ne hidd azt el hogy jaj majd időben ki húzom című szlogent .Mert kezdjük ott hogy te szűz voltál a párod is gondolom elég fiatal és tapasztalatlan még de egy szűz lány hüvelye és egy fiatal srác péniszének találkozása ott bent olyan szűk jó érzéssel tölti el a fiút és nagyon is érzi a hüvely boltózatának a surlodásátt is és ettől kezdve is esély nagy rá hogy hirtelen érezte talán meg csak az utolsó cirka másodpercekben a fiúd hogy jön aminek jönni e kell .Menj el azonnal nő gyógyászhoz és csináltas vele egy terhességi tesztet .Igazkb 72 óra kell amíg életképes ondó avagy elő váladékból származó ondó sejt el éri a pete sejtet de mihamarabb nőgyógyász és még nem késső talán de csak talán eset utáni .Esélyed van rá hogy terhes lehetsz.
2010. máj. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én anno 17 éves voltam mikor el vesztettem a szüzességemet én pont így jártam felül voltam .És sajnos épp hogy le tudtam ugrani a páromról mikor ő szólt másnap azonnal mentem a nőgyógyászhoz és csínáltatot terhességi tesztett meg írt ki eset utánit be szedtem majd ugyan azon hétem mentem vissza az eredményért is szerencsére nem voltam terhes 2001 Január 21 én volt nekem életem első sexe .Az elöző hozzá szoló voltam .
2010. máj. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Előző író vagyok mihamarabb nőgyógyászat és tanács adás .Ha esetleg terhes vagy és nem akarod még fiatalon a babát akkor sajna abortusz van ami szóba jöhet.Az pediglen elég aggasztó igaz nekem mg nem volt de környezetemben volt olyan akinek igen és hát nem egy kellemes érzés mivel még 18 éves sem lehetsz így nálad csak is orvos előtt szülői bele egyezési nyilatkozat kell egy abortuszhoz .Majd családvédelmet értesítik az illetékesek akik el kezdenek kérdezősködni pl: hogy esetleg örök be adás szóba jöhet e vagy nem szeretnéd vagy mióta élsz nemi életet vagy mért nem védekeztél stb .Maga az abortusz meg egy vákum szívókán keresztül történik be vezetik a hüvelyen keresztül a méhnyakba majd el szívják az embirionak a magzat vizét majd egy hosszú kanál féle fém eszközel meg kaparni kezd az orvos közben szív is a szívókán .És az abortusz veszélyes is mert sajna olvastam hogy mikor kapar az orvos szó szerint vakon dolgoznak ilyenkor vagyis megérzés szerűen csinálja és esély van arra ilyenkor hogy a méhfalat át lyukaszthatja és még be perelni sem lehet ilyenkor őket mert felhívják a figyelmet az abortusz kockázati tényezőire .Szóval mihamarabb nőgyógyász hogy el kerüld a bórzalmakat .Egy abortusz után 6-8-hétig ajánlatos a sexuális életet kerülni .
2010. máj. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Plug&Pray módszer, hátránya, hogy alkalmazóit gyakran 9 hónappal később "anyuka" és "apuka" megnevezéssel illetnek. Ne haragudj, de buta tyúk vagy... Annyi módszer van ma már, spermicidek, óvszer, tabletta, injekció, esemény utáni tabletta, ovulációs teszt... Még égetni sem kell magad, hogy megvehesd valamelyiket, csak bedobni a kosárba az áruházban vagy elbicajozni/buszozni egy messzebbi kisboltba...
2010. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Minél több időt vársz hogy meg legyen a havi mensesed annál jobban növeled annak az esélyét hogy akár terhes is lehetsz és már akkor késő az eset utáni .Mihamarabb nőgyógyász avagy otthon csináltass egy terhességi tesztet minél előbb azt is.
2010. máj. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hasonló történt velem is.Mikor eleszítettem én sem véreztem és mi is gumi nélkül csináltuk.Akkoriban sajnos késett a mensim-amire rendessen rá is stresszeltem.Elmondtam barátomnak hogy lehet hogy terhes vagyok, majd erre elhagyott... Szerencsémre nem lett baj a dologból.

DE kérlek legalább neked legyen eszed és ne szexeljetek védelem nélkül.

2010. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

hát elég nagy hiba volt ez a részetekről,hogy nem védekeztetek!!! Mi is tervezzük már az elsőt (még szűz vagyok) de soha nem mennék bele megszakításos védekezésbe,mert az nem védekezés! így igenis megvan az esélye,hogy teherbe estél. Ezzel nem megilyeszteni akarlak,de ha mégsem lesz következménye,akkor ilyenbe többet ne menj bele,a saját érdekedben írom.

17/L

2010. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma megjött a mensim.. remélem nem lesz okom félni most már, ha rendesen 4-5 napig normalisan fogok vérezni. De biztonság kedvéért veszek gyorstesztet ha befejeztem a menstruáciot.
2010. máj. 25. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!