Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok miért nem tudják...

A lányok miért nem tudják egyenlő félként kezelni a szűz vagy tapasztalatlan fiúkat?

Figyelt kérdés

mindig azt mondják, hogy milyen jó betanítani egy fiút. én eddig még csak kutyát hallottam betanítani, de embert nem.

ebből is látszik, hogy a lányok nem tudják egyszerűen egyenlő félként kezelni a tapasztalatlanabb vagy szűz fiúkat. lehet hogy ez az egész a tudatalattiból jön, de rendre lehet hallani, olvasni olyan dolgokat ahol "elböffentik" magukat és kiderül mit is gondolnak valójában szerencsétlen párjukról.


Ennek az lehet a magyarázata szerintem, hogy egy nőnek férfi kell, és egy férfinek olyannak kell lennie mint egy alfahímnek (több nősténnyel együtt kellett lennie, hogy a génjeit tovább adja), meg aztán az a tipikus képzelgés, "ha eddig nem kellett senkinek, nekem biztosan kell?"


2010. máj. 19. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy kérdező.
2010. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de a te privát véleményed nem pszichológiai szakvélemény. Én nem tudom, ki mondta neked, hogy a lányok nem kezelik egyenlő félként a másikat. És a betanítás szón meg nemtom, mit kell kiakadni...ha valamit nem tudsz, arra meg kell, hogy tanítsanak. Ez a lányokra is vonatkozik, te tökéletlen...

Ahelyett, hogy ide írogatsz hülyeségeket, inkább menj, szedj fel egy csajt, és feküdj le vele végre!

2010. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem kell olyan sokat tanulnia egy férfinak. Ha szűz az se baj, mert ha szereti a nőt, akkor úgyis ösztönösen ráéreznek egymásra.

Egy tapasztalt de önző pasi sem garancia a jó szexre.


Úgyhogy inkább legyen szűz vagy kevésbé tapasztalt és figyelmes szerető.

26.L

2010. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én egyenlő félként kezelem a szűz pasikat, de én is szeretem "betanítani" őket (bár inkább úgy fogalmazok, tanítani vagy bevezetni). Egyszerűen azért, mert izgalmas, megtiszteltetés, és mert a szűz és tapasztalatlan pasik rengeteg meglepetéssel szolgálnak, de még nincsenek berögzülve más nők igényeire. A szűz lányokat ugyanígy kezelik.
2010. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szija!! :D Ne wegyél egy kalap alá minden lányt!! Az én barátomnak én wettem el a szüzességét és jó élmény wolt. Nekem megfelelt. Nagyon szeretem. :) És nem kell betanítani a szüzeket. Hagyni kell őket hagy jöjjenek rá a dolgokra maguktól wagy ráwezetni őket. :)
2010. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!