Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a lányok akik korán 15...

Azok a lányok akik korán 15 vagy alatta vesztettétek el a szüzességeteket hány éves pasival csináltátok? Főleg a 12-16 éves lányok válaszát várom. (tudom 12. szomorú de manapság divat ebben a korban is, de nem mindegy, hogy hány évesel.

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik a kérdés, de sokszor tapasztalom a középiskolában, hogy a 14 éves csajnak (csajoknak) 25-30 éves pasival vannak "együtt".

Az egyik 14 éves osztálytársnőm most esett teherbe a 19 éves pasijától. Órákra se járt be mert lógott, s kirúgták. Rá egy hónapra kovász került a cipójába, s a pasi faképnél hagyta. --> Ez jó azoknak a lányoknak akik 10 évvel odősebb pasikkal élnek nemi életet?


Kort, nemet, s ha van hasonló történet azt is írjatok légyszi.

pasik váaszát is várom, de oylat ne, hogy 20 vagyok a csajom 8...

statisztikai alapon menne, hogy kiderüljön, mikor leszk abban a korban, hogy lefeküdhesssek egy csajjal, mert a lányok sose korabeliekkel kezdenek.


2010. jún. 5. 22:46
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
74%
Szia, hát az én osztálytársam 13 évesen teherbe esett és 14 éves volt mikor megszülte a kisfiát, de a fiu 17 éves volt...mai napig eggyütt vannak.. más másfél éves a kis srác...a csaj suliba jár.. szakmunkásba meg a fiu is.. és a lánynak az annya vigyáz a gyerekre, nagyon durva mik vannak...és még annyi, h a fiu a lánynál lakik.. (én azóta a lányra sem tudok nézni...)
2010. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

én 15 voltam, a barátom 17, és azóta is együttvagyunk, nem bántam meg.

16/L

2010. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
0%
jhsáaíl-nc YA csíalfdkpáwJASÍM VCLKDJN FLASJF FNEPOÁÍAFNN A.FD SLKDÁFHJ AF FMOPÉFN WLKRJF feÉÍ-FN ffoiFÁHB DFLÉFJM w
2010. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
Én 14 évesen veszítettem el egy 18 éves pasival. Nem jártunk, csak szórakozgattunk, és most is csak ennyi. De valamiért mégis úgy éreztem, itt az ideje. Mi rendesen védekeztünk gumióvszerrel, remélem nem estem teherbe, mert ugyebár kb. egy hónapja történt a dolog:) Na de szerintem nem a kor dönt, hanem az, amikor már úgy érzed kész vagy rá. Persze egy olyan pasival, akivel megértitek egymást. (nem föltétlen 10 évvel idősebbel)
2010. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Osztálytársam története ebben a tanévben: 15 évesből vált 16 évessé, ez alatt az idő alatt 5 25-30 éves pasija volt mind Budapestről, akik lejöttek megdugták kocsiban és ennyi volt. Volt hogy egyszerre több barátja is volt, és szinte mindig aggódott hogy terhes e mert általában gumi nélkül, vagy nem vicc, 1 gumival 4szer... Jaj és Budapest innen olyan 250 km...
2010. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
de jó lehet neki...
2010. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

én 14. előtt 2 nappal veszítettem el....

a pasim akk 17 volt

igazából nm bántam meg

16/L

2010. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én 15 éves voltam, a barátom 17 (ő volt eddig az egyetlen). Azóta már szakítottunk, de nem bántam meg semmit. :)


16/lány

2010. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

én 14 voltam és akkor volta srác 19dik szülinapja...azthiszem

15/l

2010. jún. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

(előző vagyok)

és kicsit megbántam...csak szorakoztunk egymással részemről csak kíváncsiságvolt...és jónagyot csalódtam..azóta nem is találkoztunk...ő volt az első és egyenlőre az utolsó is...de másodjára már nem leszek ilyen hülye és megvárom a szerelmet :)

2010. jún. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!