Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor elrontottam az...

Most akkor elrontottam az egészet? Nagyon félek:s

Figyelt kérdés

Sziasztok,15 éves lány vagyok.

A barátomnak felhoztam,hogy el szeretném veszteni a szüzességem.Egyébként ő 16 éves.

Erre úgy reagált,hogy még nagyon fiatalok vagyunk ehhez.

:( Hogy vehetném rá,hogy más legyen a véleménye?:(


2010. jún. 6. 16:19
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Amúgy 5-ös tanuló vok,semmiből sincs 4-esem:)

Szóval a tanulással nincs gond.


Jah és még egy kérdés: Anya nem enged el a barátnőimhez,sétálni se,meg sehova:(

Ezzel mit tudnék kezdeni? -


Előre is köszi a válaszokat:))

2010. jún. 7. 14:49
 12/30 anonim ***** válasza:
beszélgessél anyukáddal
2010. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Valami olyan barátnőddel menny akit ismer anyukád is és rendes lány. Meg mond neki, hogy jobb ha otthon unatkozol stb...
2010. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
omg, találtál magadnak egy férfit(inkább még fiú), aki nem a p*csével gondolkodik, erre el akarod rontani az egészet?
2010. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
NAGYON szépen kérlek, hogy a barátod és a saját érdekedben várjatok még ezzel. Az ,hogy okos vagy, számomra nem jelent semmit, sajnos volt nekem olyan ismerősöm aki pont ugyanez volt, csak ő megtette. Sajnos utána hatalmas k....a lett. A lényeg, hogy várjál még. De ha nem bírsz a hormonjaiddal, nyugodtan maszturbálj, és most nem viccből mondom. Gondolj közben a párodra ha nagyon szereted. Becsülöm, hogy te nem ülsz rá egyből az első pasid f.rkára. Barátodnak meg helyén van az esze(nem a lába közt) , sztem tetováltass rá egy fehér hollót, mert kb olyan ritka. Ha csajom belemegy én is csináltatok egyet XD.
2010. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
magyarul meg akkarod magad baszatni
2010. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

az előző hozzászólóval ne is törődj, normális hogy elgondolkoztál ezen a dolgon, az biztos hogy nagy szerencséd van a pasiddal mert azért akárhogy is nézzük 16 évesen már jár az agyuk ezen bőven, és ha rám hallgatsz nem kérdezel tőle ilyeneket... mert am ez jönni fog magától szépen, nincs az dátumra kitűzve h mikor vagy éppen hol...szerintem majd jön magától de erre te is rájössz ám majd idővel, mikor annyi voltam mint te bár nem ezen járt az agyam de eléggé makacs voltam és mentem a saját fejem után és így utólag rájöttem az idősebbeknek sokkal jobban lehet hinni mint egy hozzám hasonló korúnak:) de erre majd te is rájössz,most lehet h hegyibeszédnek tűnik,de ez ígyvan:)

18/L

2010. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint végre egy értelmes,normális srácot fogtál ki magadnak. Itt a környező városokban,községekben is értem verekednek a nők,de csak azért,mert kivételes eset vagyok,hogy én nekem nemcsak azért kell egy csaj hogy jól megb**szam és dobjam őt.Hidd csak el nem kell eröltetni.Beszélgessetek többet a témáról,kisebb perverzségek(perverz kérdések) satöbbi és ráfog kapni a dologra.Ez 85% ban működik is. Nem kell eröltetni a dolgot az majd jön magától és ha meg nagyon kíváncsi vagy,várj türelmesen.AZ elsőt soha sem szabad elrontani.Mióta jársz a sráccal?

16/F

2010. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Előző vagyok megint,csak annyit fűznék hozzá a dologhoz,hogy ez attól is függ mennyire nyílt a srác.Mertha nagyon tabu az ilyen témákban akkor inkább télleg ne is próbálkozz ezzel és ha annyira vágysz a szexre akkor keresel magadnak egy másik pasast,aki tulajdonképpen csak a szex miatt fog téged szeretni,közben meg elhagy,félrek*r szóval ajánlom inkább,hogy ne szúrd el.Mert ebből kiderül,hogy a srác nemcsak amiatt szeret téged,ami ott alul van.Annyit még talán megpróbálhatsz,hogy orális szex. Az mindenkinek bejön, 13-14 évesen is rátermett már az ember és nem kell használni a farkát se hozzá.Szóval ha nem is szex de egy kis kényeztetés egyikőtöknek sem árt. :-)

16/F

2010. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
utolsó 2 válasz adó valószinüleg csaj
2010. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!