Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elrontottam az egészet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam az egészet. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Elég sokat csalódtam a lányokban és úgy gondoltam hogy nincs olyan lány, aki nem csalna meg, vagy ha van az bűnronda. 3 hónapja lett egy barátnőm, nagyon szép, aranyos, okos, kedves. Csak naggyából 1,5 hónapig nem igazán éreztem hogy szeretett volna, és sajnos csináltam egy hülyeséget. Megcsaltam 2 lánnyal. Mindig csak azt mondta hogyha megcsalom, akkor csak mondjam el, és a legfontosabb hogy ne hazudjak. Sajnos a szemébe hazudtam, akkor ha tudtam hogy ez fáj neki a legjobban.=/ Végül kezdtem érezni hogy nagyon szeret, és jobban kezdte ki is mutatni. Viszont nem volt szívem neki elmondani hogy megcsaltam, meg nem is jelentett sokat. Jött pár vita (az én hibámból) és úgy voltam vele, hogy jobb neki nélkülem. Így azt mondtam neki, hogy már nem szeretem úgy igazán,(pedig nagyon-nagyon szeretem) mint régen.Azt hittem szakítani fog velem. De nem. Szinte könyörgött hogy próbáljuk meg, és megváltozik a kedvemért, bárhol is legyen a hiba. Mondtam legyen, de utána küldtem neki egy sms-t hogy megcsaltam 2 lánnyal és ennek igy már nincs értelme. Felhívott bőgve, és meg akarta ölni magát.Ebben a pillanatban jöttem rá hogy mindennél fontosabb nekem. 1,5 órán keresztül nyugtatgattam telefonba, és végülis együttmaradtunk. Nagyon becsülöm benne, hogy képes megbocsátani. Próbálom kárpótolni minden sérelemért, de ha tudnátok valami konkrét tanácsot adni, hogy mit tehetek érte azt megköszönném. /Nem kell leoltani, hogy mekkora egy f*sz vagyok hogy ezt tettem vele:). Mivel tisztába vagyok vele, és már jópár embertől megkaptam./
2011. jan. 29. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenesetre elszúrtad de iszonyat mákod van ezzel a csajjal és szerintem úgy kárpótold ,hogy az összes szabadidőd vele töltöd és odafigyelsz rá (vigyázol rá babusgatod)
2011. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a lányok akik megcsaltak na ők voltak a nekedvalók.

ezt a szegény csajt meg csak bántod! Remélem hamarosan rájön, mekkora tetű vagy

2011. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Panda Péter ***** válasza:

"úgy gondoltam hogy nincs olyan lány, aki nem csalna meg" és "Megcsaltam 2 lánnyal". azért a kontrasztot érzed...

az a minimum, hogy a megcsalásnak, féltékenykedésnek ezek után a gondolata se merüljön fel benned, mert az a pofátlanság mintaképe. megmondod neki azt, hogy mennyire fontos neked, és hogy úgy jó, ahogy van, nem kell megváltoznia, ez a minimum. többet nem hazudsz neki. szerintem ennyi. gondolom, nem azért maradt veled, mert bunkózol, úgyhogy feltételezem kedvesen bánsz vele, ha igazam van, akkor maradjon is így.

2011. jan. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

első és harmadik válaszoló: köszönöm és így tervezem

második: jogos.

2011. jan. 29. 00:18
 5/5 anonim ***** válasza:

"ezt tettem vele:). " hány éves vagy te hülye gyerek.. még mosolyogsz ezen.. igen is megérdemled h leoltsanak még többen is..

de legalább rájöttél, h hibát csináltál..és szerencséd van azzal a lánnyal, h meg is bocsájtott..

1 dolgot tudok tanácsolni neked, legyél olyan mint azelőtt, h megcsaltad volna.. 1000x olyan jó és kedves.. dolgozz azon, h újra megbízhasson benned, éreztesd vele h igenis fontos a számodra, és h nagyon szereted..

2011. jan. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!