Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még olyan párok akik a...

Vannak még olyan párok akik a házasságig megőrzik szüzességüket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 16:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak. Nagyon sok helyen a világban vallási okokból még dívik ez a szokás. Faluhelyen, ahol a lányoknak még megvan a méltósága és nem "ciki" szűznek lenni. Nomeg aztán ez nevelés kérdése is.
2010. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Egyszer a mamám mondta hogy a szomszéd lány(vagy nő , ahogy tetszik) együtt él egy férfival, nem házasodtak össze, de már lesz gyerekük.

Azt is mondta utána hogy szerinte nagyon kevés lány van már aki szüzen megy férjhez.

Mondtam magamban hogy szerintem már egy sincs:)

A korombeliek közül nem tudom elképzelni senkiről hogy házasságig megtartja, van aki már 14 évesen elvesztette, de ha komoly kapcsolata van akkor már nem csak egymás kezét fogják meg csókolóznak.

19F

2010. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
Én is ismerek egy ilyen párt. Én viszont buktam, 16 évesen xĐ . A csaj viszont maradt.
2010. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
96%

Persze!

Szerintem a mai világ kicsit túl van szexualizálva...:S Sokkal több jelentőséget tulajdonítanak neki mint kéne! Teljesen rendben van, ha 1 ilyen személyes, bizalmas és bensőséges kapcsolatba csak azzal keveredsz akiben teljes mértékben megbízol, akit nagyon szeretsz, és akivel le szeretnéd élni az egész életedet, mert úgy érzed... Ő a másik feled! Akkor helyén van a szex... és ez így is lenne normális.

De a mai emberek inkább az állati ösztönre hallgatnak az emberi megfontoltság és önmegtartóztatás helyett... és már el sem tudják képzelni az életet szex nélkül. Ezért már nagyon fiatalon elkezdik, folyton váltogatják a partnereiket és ezért van szükség annyi kiegészítőre is... mert már megunják... és 20 év után teljesen kiégnek és képtelenek lesznek rendes, hosszútávú, bizalmon alapuló és sokszínű kapcsolatot kialakítani. Ezért van annyi válás.

Vegyétek már észre, h NEM a szex körül forog a világ!!! Ez választ el minket az állatoktól (elvileg...:S) h nem ösztönlények vagyunk!

De persze ezt ma már senki sem képes felfogni... hisz menőbb állatként viselkedni...

Ez lett az emberiségből... A legnagyobb állatkert...

2010. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ezek csak szavak utolsó, van olyan része a mondandódnak, amit szerintem eltúlzol, vagy rosszul látsz, vagy rosszként fogsz fel, de összességében mégis mi ezzel a baj?
2010. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
és mi arra a garancia, h ha szűz maradsz a házasságig, akkor nem fogsz elválni?? :DD
2010. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
21 11-esnek van igaza
2010. jún. 15. 09:48
 18/30 anonim ***** válasza:

21 11 es te amúgy gátlásos félénk gyerek vagy?

Mert akkor könnyen hajolhat az ember effelé, hogy így gondolja.

2010. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Meg egy kapcsolatban a szexnek is jónak kell lennie, és ha ez nem így van, akkor az jobb ha minél előbb kiderül.

Persze én sem vagyok az egy éjszakás kalandok híve, de ellene se:-))Persze jobb előbb egymást megismerni, de nem jó szerintem hónapokat, éveket várni a szexszel.

Tudod a középút a legjobb mindig mindenhol:-))

2010. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

15:49


Teljesen egytértek azzal, hogy jobb, ha előbb kiderül, ha valami nem passzol az ágyban! Persze szép szokás volt, hogy annak adták oda, akivel utána leélték az életüket, de ha belegondolunk milyen szörnyű lehetett sokszor! Egész életében nem volt pl. orgazmusa egyik félnek vagy esetleg mindkettőnek, ami kiküszöbölhető lett volna a házasság előtti szex-szel, ha megismerik egymást és rájönnek, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni!

2010. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!