Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még olyan párok akik a...

Vannak még olyan párok akik a házasságig megőrzik szüzességüket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 16:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

21:11-es vok...

Szerintem a szex nem csak testi élvezet. Ha nem várunk vele hosszabb időt (pl. hónapokat, éveket... mint ah itt vki mondta...) akkor persze ezt sohasem fogjuk megérteni! Ez egy bizalmi kapcsolat, és ha az emberek jól használják... több lehet pár orgazmusnál. Amúgy, szerintem ha igazán szereted a partneredet, nem lehet rossz, mert nem az a lényeg, hogy gyorsan elélvezz, hanem az a boldogság, ahogy megérint, amikor érzed minden porcikáját, beleremegsz minden érintésébe (amit már annyira vártál!), akkor hidd el, hogy az sokkal jobb érzés mint bármelyik más kapcsolatból származó szexuális élmény! És aki ez már legalább egyszer átélte, az többet nem vágyik egy éjszakás kapcsolatokra, vagy bármi hasonlóra...

2010. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
te meddig vártál a szexel?
2010. jún. 16. 13:55
 23/30 anonim ***** válasza:
91%

Én 18 éves vagyok és még mindig szűz! Nagyon örülök neki, nem érzem 1 kicsit sem cikinek, sőt... büszke vagyok arra, h kortársaimmal ellentétben nekem eddig sikerült uralkodnom az ösztöneimen. Persze ez nekem sem ment mindig könnyen... de eddig összejött...:) és remélem tartani is fogom tudni a házasságig. Nekem semmi kedvem lefeküdni vkivel, csak mert épp rámtör a vágy. Én ennyire bensőséges kapcsolatot csak azzal szeretnék, akiben teljesen megbízom, és mindig mellette maradok. Nekem am van több ilyen ismerősöm is, és náluk is nagyon jól bevált. Többségük huszonévesen házasodott... és 1 kicsit sem bánták meg, h így tették!

Neked is nagyon tudom ajánlani. Lehet, h most nehéz tartani... de megéri. Később boldogabb és kiegyensúlyozottabb is lehetsz tőle ;)

Sok sikert

2010. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Vannak bizony, bár mind vallási okokból, de két kezemen sem tudom megszámolni, hányan "bírták" eddig (akiket ismerek), azóta már legtöbbjüknek gyermeke van, és több boldogságot látok a kapcsolataikban, mint sokszor a kalandozó, tapasztalgató házasságokban. Persze ehhez hozzájárul a vallási fanatizmus és kő kemény elvrendszer. Minden tiszteletem az övék. Sajnos ma nem nekik áll a világ.
2010. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Azért az durva hogy egy 18 évesnek már büszkének kell lenni arra hogy önmegtartóztatott. Nem téged fikázlak, a világot körülötted hogy önmegtartóztatásnak kell felfognod azt hogy nem az első menszeszed, és csücsörödő cicikezdeményed után bújsz ágyba egy tejfelesszájú pihebajuszú gyermekkel.
2010. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
21.11 és 17.09-el teljesen egyetértek!Nem is fogalmazhattad volna meg jobban!Nem a szex az élet közepe.De ezt sajnos sokan nem értik meg,manapság divat lett minél hamarabb elveszteni a szüzességet, és ezáltal nem várják ki a párok a megfelelő időt,hanem még mielőtt a vágy fellépne,kioltják azt.Így nem is értik sokan,milyen az igazi szeretkezés,mindenki az orgazmusra hajt,hogy kielégüljön, pedig egy megfelelő kapcsolatban,ahol a szerelem és összhang megvan,a szex nyújtotta együttlét,az ölelés,a kiteljesedés sokkal nagyobb kielégülés,mint maga az orgazmus.Sokan azért is küzdenek orgazmus problémákkal, mert feszülten várják,arra koncemtrálnak,holott ha csak egyszerűen átadnák magukat a szexnek,a párukkal való együttlétnek (és itt kiemelem a párom szót,azt a személyt,aki az életed párja, a lelki,testi,szellemi párod/társad, 16 évesen senki se mondja, hogy párom!)sokkal előbb eljutnának a csúcsra is,ha nem görcsösen azt várnák.
2010. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
17.19-el bocsánat
2010. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen férfit, egyre idősebb, az én szememben kezd tragikussá válni a dolog.
2010. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
jaj nehiggyétek hogy 100 éve megőrizték ám házasságig :D áháhá... csak nem reklámozták mer gáz lett volna... de ment a legény a leánnyal a szaénakazalba...
2010. jún. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Morcika83 válasza:
Kemény dolgokat feszegetünk itt, vallás, fanatizmus stb de én nem vagyok híve házasságig tartó szüzességnek, a világ változik az emberek is a szokások is . És attól még,hogy valakik nagyon jól megismerik egymást és utána összeházasodnak, nem biztos hogy szexuálisan is összeillenek,és igen is fontos a szex, nem is kicsit pont azért amiről szól szólnia kell.
2010. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!