Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vagyok 12 évesen fiatal...

Miért vagyok 12 évesen fiatal a szexhez?

Figyelt kérdés

Február 2-án leszek 12 éves,és elég korán érő típus vagyok, fél éve van egy barátom, aki most 14,és szerelmesek vagyunk egymásba,de tényleg.Viszont ezen az oldalon mindenütt azt olvasom, hogy 11 év nagyon korai,és lelki törést okozhat.De én úgy érzem,attól lesz lelki törésem, hogy nem fekszem le vele.:-DTestileg is érett vagyok szerintem,másfél éve menstruálok,és már attól nedves leszek ott lenn, hogy meglátom a barát

om.:-D maszturbálni is szoktam,és közben rágondolok.És természetesen védekeznénk is óvszerrel.nagyon akarom, szerintem jobban,mint ő.:-D

köszönöm,ha válaszoltok:

A.L.


2007. dec. 1. 10:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%

Kedves A.L.!

miért gondolom,h éretlen vagy 12 évesen?12 évesen a hugommal babáztam,és titokban elcsattant az első csókom.

Koránérő típus vagy ez tény,okkori házzm képest van 2év előnyöd.Ergo most a 14éves magamhoz mérlek.Volt barátom és szerettem is,és érdekelt engem is a szex.De valamiért nem akartam senkivel lefeküdni.Tedd ah jónak látod,de egy 14éves fiú sem hiszem,h érett lenne a szexre.

Tedd ah jónak látod,de egy dologról ne feledkezz meg,az óvszer nem véd mindentől...illetve egy kapcsolat nem veszti el attól a varázsát,h több évig együtt vagytok,és nincs szex az elején.Hidd el tudom mit beszélek.

Esetleg édesanyáddal beszéltél erről?Ha érett vagy a szexre,akkor arra is annak kell lenned,h anyukáddal megbeszéld.Én annakidején elmondtam neki(17 éves voltam),és jó volt valakivel megbeszélni a félelmeimet,gondolataimat a szexről,és ő ugye jóval tapasztaltabb,és egy csomó minden beigazolódott,amit akkor mondott nekem.

Hidd el nem maradsz le semmiről,ha vártok még egy kicsit!

2007. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
93%
hát szerintem is várnotok kéne még!télleg lehet hogy télleg készen álssz + minden de lehet h a barátod még nem akarja és te sem igazán beszéld+ elöször anyáddal aztán cselekdj szerintem de amugy teljesen mind1 most vagy késöbb 1x ugy is meglesz elöbb vagy utóbb de még várj
2007. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%

Ha valóban olyan érettek vagytok mindketten, akkor tudtok várni. Akkor bármennyire is kívánjátok, tudtok uralkodni magatokon. Persze vannak természeti népek, ahol a Te korodban már férjnél vannak a lányok, de ott valószínűleg őket senki nem kérdezte, akarják-e már. Ha Te úgy érzed, hogy elég érett vagy hozzá, hagyj magatoknak időt, hogy kiderüljön, valóban akkora-e az a szerelem. Ez ugyanis nem abból derül ki, hogy megőrülsz érte, annyira szereted, hanem abból, hogy mondjuk 1 év múlva is így érzel-e. Most biztos, hogy úgy érzed, ez sosem fog elmúlni, de várd ki, hogy valóban így van-e!

Addig szerezzetek egymásnak máshogyan örömet! Pettingeljetek, az is lehet ugyanolyan jó és megtanít uralkodni az ösztöneiteken. (De ha pettingeltek, akkor is kell védekezni, vigyázzatok nagyon!)

2007. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó a kérdés. Egy 12 éves miért fiatal a szexhez, ha már "érett" testileg. 10 évesen menstuált! Az én koromban 13-14 évesen mensturáltunk először a suliban. Pedig csak 27 éves vagyok!

Testileg érett vagy már rá. Viszont lelkileg és agyilag még nem hiszem hogy teljesen fel tudnád dolgozni a szexuális együttlétet, és az azzal járó esetleges problémákat. És azt is vedd figyelembe, hogy te lehet hogy érett vagy. De a párod éretlen. Egy fiú életévéből minimum 2 évet le kell vonni, és annyi a valódi érettsége. Én a helyedben - bár tudod, hogy te rendben vagy - a pasid miatt aggódnék. Az biztos hogy nem tud ő még olyan örömet okozni neked mint te magad! Játsz magaddal és várj még legalább 3 évet!

Sajnos a veled egykorú lányok is hasonlóan gondolkodnak, ne próbálj rájuk hasonlítani, te leszel a boldogabb később! Üdv

2007. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én most 17 vagyok és nekem sem járt ilyesmin 12 éves koromban az eszem, holott volt barátnőm, és mit ne mondja elveszthettem volna a szűzességem akkor, ennek ellenére mégse tettem, hogy miért? Igen egyszerű, rendben van, hogy testileg érett vagy hozzá, de lelkileg nem, hiába érzed úgy, hogy te igen is késze állsz testileg, lelkileg, akkor is nagy valószínűséggel lelki traumát okozhat, lehet, hogy utána elveszted a fiúkba vetett bizalmadat, vagy esetleg amikor tényleg érett leszel rá akkor már nem fogod kívánni, én csak tanácsolni tudom, hogy ne tedd meg, hidd el nem maradsz le semmiről, mindenek megvan a saját helye és ideje és az számodra egyenlőre nem most érkezett el. ;)
2007. dec. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%

Miért vagy fiatal a szexhez?

Például azért mert gyerek vagy még.

Nem vagy döntéshelyzetben, nem tudsz felelőséget vállalni a cselekedeteidért. Nem is látod valójában azoknak a valós következményeit. Ez nem kor kérdése egyébként. Sokan élnek így később is de ez legyen az ő bajuk.

Valószínűleg azt sem érted amit írok. :(

Egy 11-12 éves ember fejlődésének nem része a szexuális aktus. A maszturbálás pici gyerekkortól jelen van az életünkben és ha a szülő e tekintetben rendben van, akkor feltehetőleg jó helyen van képzetileg a dolog.

Egyelőre ki vagy szolgáltatva az érzelmeidnek, a meghatározó kulső körülményeknek. Önmagadat a külvilág visszajelzésein keresztül látod. Nincs kialakult énképed csak a környezeted visszatükröződése. Még nem vagy felnőtt. Akkor sem ha égig ér az egod.


Valszeg utálni fogod ezt a választ. Sajnos.

2007. dec. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%
ahogy ezt leirtad csak inkább a tested és a vágyak hajtanak szerintem várjatok még ezzel hidd el nem maradtok le semiröl.
2007. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
91%
MEG NE PRÓBÁLD!!!ÉN 14 ÉVES LETTEM VOLNA EGY HÓNAP ÉS EGY NAP MÚLVA AMIKOR LEFEKÜDTEM A BARÁTOMMAL!TEHÁT MÉG CSAK 13 VOLTAM.ÉN IS KORÁN ÉREK,9 ÉVESEN JÖTT MEG ELŐSZÖR,DE EZT NEM SZABAD!NEKÜNK SEM SZABADOTT VOLNA 14 ÉVESEN!De kérdezd meg anyukád,és ha ő jó szemmel nézi,bár kötve hiszem....NE CSINÁLD!!!!!!!!!!!
2007. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
67%
HA 12 ÉVESEN A SZEXEN JÁR AZ ESZED, AKKOR TE AZTÁN JÓ NAGY QRVA LESZEL. A SRÁCOK ÖRÜLNI FOGNAK, MINDENKINEK MEGLESZEL A SULIBAN ÉS SOSE LESZEL BOLDOG! HA MEGTESZED ÚGY KELL NEKED!
2007. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
76%

Végezz közvéleménykutatást! Kérdezd meg anyádat, aztán apádat, mi a véleménye a kérdésről! Ha velük meg mered beszélni, akkor lehet, hogy érett vagy a szexre!


Joguk van tudni róla! Ők felelősek érted! ÉRTED?????

2007. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!