Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vagyok 12 évesen fiatal...

Miért vagyok 12 évesen fiatal a szexhez?

Figyelt kérdés

Február 2-án leszek 12 éves,és elég korán érő típus vagyok, fél éve van egy barátom, aki most 14,és szerelmesek vagyunk egymásba,de tényleg.Viszont ezen az oldalon mindenütt azt olvasom, hogy 11 év nagyon korai,és lelki törést okozhat.De én úgy érzem,attól lesz lelki törésem, hogy nem fekszem le vele.:-DTestileg is érett vagyok szerintem,másfél éve menstruálok,és már attól nedves leszek ott lenn, hogy meglátom a barát

om.:-D maszturbálni is szoktam,és közben rágondolok.És természetesen védekeznénk is óvszerrel.nagyon akarom, szerintem jobban,mint ő.:-D

köszönöm,ha válaszoltok:

A.L.


2007. dec. 1. 10:15
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
63%

Dugjatok!

Seggbe, szájba.

De a 14 éves köcsögödet is seggbe meg szája fogják kukizni, de olyan Istenesen.

13/F

2010. jún. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Kalalau válasza:
22%

welem is hasonló.. és mondjuk már egy ideje 12 wok.. de ezt nem tudom.. :$$

de nekem most nincs barátom. (:

2011. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
26%

Ha minden igaz, most vagy 15. Gratulálok, öcsém, hogy 11 évesen már a szexen járt az eszed! Gondolom, baromi megbecsült emberke lehetsz a középsuliban/gimiben, de meg is érdemled. Komolyan mondom, beszarás, hogy mik mennek manapság.

Bocs a káromkodásért, de az efféle eseteken mindig felhúzom magam.

2011. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Izééékeh11 ***** válasza:
37%

tecsak egy hülye rib@nc vagy,kamu az egész,mit akarsz,kiveszi ezt be neked,11 évesen 14 éves pasid van??! -.-" persze,eltudom képzelni,hogy szerethet,egy kis elöl deszka-hátul léc vagy,fogyaggyunk,-már ha igaz amit irtál-a "barátodnak" biztos van másik csaja,hülye kis takonyfejü nyomore'k -.-" mit gondolsz,11 vesen miért vagy fiatal a szexhez?! már nem azért,de én 13 múltam,de még ennyi idősen se jár ilyeneket az eszem,barátom eddig csak 1 volt,de vele még csak nemis csókolóztam,mert nem vagyko ilyen ribii mint te,én ennyi idősen még régen a barátnőimmel barbibabáztam,meg olvastam,képregényeket rajzoltam,nem pedig a brénjárt az eszem -.-"

SZÁNALMAS VAGY KISCSILLAG -.-" Pff...

13/L

2011. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

U.I. -Nagyon igazad van 14/F vagyok es erdekes meg szuz, ugye?

Hulyeseget tettel!!!

2011. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
1-2 ev mulva irod: terhes vagyok?
2011. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Utolsó; szerintem ő az egyik ilyen jellegű kérdés feltevője.
2011. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Kalalau válasza:
100%
lehet h 12évesen testben nem vagy fiatal hozzá. de lélekben biztos.. és a szüleid biztos féltenek is. de a lényeg, h ha lélekben még tul gyerek vagy ehez akk ne csináld, mert lehet h kellemetlen élmény lesz. tudod, az első alkalom fontos.:D ezért mondtják h 12évesen ne feküdj le senkivel. és ha a fiu idősebb, akk lehet h nem figyel oda arra h neked jó legyen.:/:D
2011. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

utolso, ez a kerdes legalabb 4 eves. Ahogy a kommentbe irta a kis R*banc. Most gondolom ennyi ido utan hogy nez ki 18 eves korara kieg, meg az is lehet h terhes is lett-.-""""

En meg 15 evesen is korainak tartom nem hogy 11 evesen. A vilagot elcsesztek az emberek hova jutottunk. Szep:(((

Ha majd nekem lenne gyermekem nem ugy tanitanam neki hogy a "te eleted azt csinalsz vele amit akarsz" hanem idobe felvilagositanam meg minden. A szuleid tudtak errol?

14/F

2011. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Most hogy 26 éves vagy mit gondolsz jo ötlet volt ? Kiváncsi vagyok már 3 éve legaláb napi 1× megnézem eszt a kérdést hát ha be irsz bármit de soha nem válaszoltál remélem meg érte most fura visza gondolni igaz?
2022. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!