Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vagyok 12 évesen fiatal...

Miért vagyok 12 évesen fiatal a szexhez?

Figyelt kérdés

Február 2-án leszek 12 éves,és elég korán érő típus vagyok, fél éve van egy barátom, aki most 14,és szerelmesek vagyunk egymásba,de tényleg.Viszont ezen az oldalon mindenütt azt olvasom, hogy 11 év nagyon korai,és lelki törést okozhat.De én úgy érzem,attól lesz lelki törésem, hogy nem fekszem le vele.:-DTestileg is érett vagyok szerintem,másfél éve menstruálok,és már attól nedves leszek ott lenn, hogy meglátom a barát

om.:-D maszturbálni is szoktam,és közben rágondolok.És természetesen védekeznénk is óvszerrel.nagyon akarom, szerintem jobban,mint ő.:-D

köszönöm,ha válaszoltok:

A.L.


2007. dec. 1. 10:15
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
17%
Nézd, elég régen volt a kérdés feltéve, de nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy: megtettétek-e? Igaza van mindenkinek, hogy azt mondják, ezek a szülőkre is tartoznak, DE szerintem a "mai világban" már senki nem köti a szülők orrára, hogy mikor vesztették el a szüzességüket. Lehet, hogy azóta megvolt, akkor azt mondom: Én is ezt tettem volna a helyedben!! 12 évesen engem is egy hajszál választott el attól, hogy elveszítsem a szüzességem, én is érett voltam rá, pont úgy mint te (szerintem).....és megmondom őszintén, hogy sajnálom, hogy nem tettem meg, még akkor is , ha csúnya és fájdalmas volt a szakítás, de utánna csak arra tudtam gondolni: "Basszus mért nem tettem meg???!!!" Úgyhogy minden esetben: HALGASS A SZÍVEDRE és DÖNTS TE!!!
2008. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
0%

Ha mindketten akarjátok, élvezzétek a szexet, egymást amilyen sűrűn csak akarjátok.


De van egy dolog, amire NAGYON kell ügyelni: hogy ne ess teherbe! Okos lánynak tűnsz, nézz nagyon alaposan utána a fogamzásgátlással kapcsolatos folgoknak!


Sok-sok "világrengető" orgazmust kívánok! :)

2008. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
64%

istenem hova fajult ez a világ??gyereket nem akarsz esetleg?

Babázzál inkább .pffffffff



srác

2008. jún. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
19%
14 év alat büncselekménynek számit mondjuk vmi bajod lenne mondjuk tehebe esel akkor mi lesz
2008. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Csak nyáron tettük meg. Nem lettem terhes, és egész jó volt.
2008. szept. 4. 07:04
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Az "egész jó" az kevés. :))

Nekem azt jelenti: szart sem ért az egész, többre számítottál.

Gratulálok! :))) Mostantól beléptél a nem szűz gyerekek táborába. :)))

2008. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:
100%
Én annyi idős vagyok mint te és még azon gondolkodom hogy milyen lehet a csók .Pedig én is elég érett vagyok már de annyira nem hogy lefeküdjek egy 14 éves GYEREKKEL mert hogy még azok vagytok ráadásul a fiút büntethetik .Nekünk lányoknak meg főleg vigyázni kell mert ha teherbe esel elkell vetetned és az eléggé fájni fog .Tudom hogy most csak annyt tudnál nekem mondani hogy mennyek a francba mert beleszólok az életedbe de csak jót akarok neked .Ha akarod megfogadod ha ne meg nem:)
2009. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
hát kedves kérdező az az egy biztos h pár év múlva sokat is mondtam 1-2 év kb mindenki ki fog használni csak arra kellesz majd nekik ki fog téged megbecsülni? senki! megszeretni? senki vagyis biztos lesz vki de nagyon nehezen fogod megtalálni...nem írok csúnyát mert távol áll tőlem de 4 szem közt biztos köpnék egyet már bocs -.-
2009. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
68%

HA 12 ÉVESEN A SZEXEN JÁR AZ ESZED, AKKOR TE AZTÁN JÓ NAGY QRVA LESZEL. A SRÁCOK ÖRÜLNI FOGNAK, MINDENKINEK MEGLESZEL A SULIBAN ÉS SOSE LESZEL BOLDOG! HA MEGTESZED ÚGY KELL NEKED!


100%

Haggyad, feküdj le vele.

Srácot vihetik nemtomhova kaptárba még nem, de mivel nem vagy 14 ezért rácseszik a srác is, de nem érdekes csináld, nagyon szeret téged, megfektet és bey bey baba ennyi... Én bezzeg ilyen sok ribanccal találkozok meg sok ilyet ismerek tököm tele van ezzel a divattal h "12-13 évesen ciki ha valaki szűz"

2009. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
69%

Én is 12 vagyok,volt barátnőm,és van is.Nagyon szívesen lefeküdnék vele,már én is teljesen kész vagyok rá,(testileg)

és mégis kibírom,hogy nem dugom meg,mert várnom kell,legalább 2-3-4 évet.Muszáj.(Pedig nagyon sexik)

2010. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!