Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vagyok 12 évesen fiatal...

Miért vagyok 12 évesen fiatal a szexhez?

Figyelt kérdés

Február 2-án leszek 12 éves,és elég korán érő típus vagyok, fél éve van egy barátom, aki most 14,és szerelmesek vagyunk egymásba,de tényleg.Viszont ezen az oldalon mindenütt azt olvasom, hogy 11 év nagyon korai,és lelki törést okozhat.De én úgy érzem,attól lesz lelki törésem, hogy nem fekszem le vele.:-DTestileg is érett vagyok szerintem,másfél éve menstruálok,és már attól nedves leszek ott lenn, hogy meglátom a barát

om.:-D maszturbálni is szoktam,és közben rágondolok.És természetesen védekeznénk is óvszerrel.nagyon akarom, szerintem jobban,mint ő.:-D

köszönöm,ha válaszoltok:

A.L.


2007. dec. 1. 10:15
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
84%

Én 12 évesen m ég azzal sem voltam tisztában, hogy nő vagyok:-) Szeritnem is korai, legalább 16 évet javaslok, hogy addig érdemes várni.

De te valóban "érettnek" tűnsz, és ha nagyon akarod, úgyis meg fogod tenni. Ha már felizgat a gondolat is és nedves leszel, akkor valóban affelel fejlődik a szervezeted, hogy kezdesz alkalmassá válni az aktusra.

De ne felejtsd el, hogy a szex nem a testiségről szól, hanem az érzelmek kinyilvánítása. Ehhez érzelmileg kell felnőni.

A lényeg, hogy ne bánd meg, és védekezz.

Próbáljatok eleinte inkább csak pettingelni, izgatni egymást közösülés nélkül.

Bármit lehet, csak közösülni nem.

Van szátok, kezetek, játszatok ezzel egy darabig, és meglátjátok...

Én örülnék, ha megírnád, mi hogy történt és hogy érzed magad.-)

2007. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól leszel érett a szexre, hogy menstruálsz már 1,5 éve, és nedves leszel, ha meglátod. Ez normális folyamat. Akkor leszel érett a szexre, hogyha bátran azt mered mondani, hogyha terhes leszel, felvállalod az ezzel járó felelőséget. Márpedig elég hülyén nézne ki egy 13 éves anyuka.

Játszál, bulizzál, még nagyon kicsi vagy. Ráérsz ezzel még úgy 5 év múlva foglalkozni.

Másrészt, ha most elkezded, nagyon hamar ki fogsz égni, és mire 20 leszel, már unni fogod az egészet.

Várj vele!

Amúgy egy 14 éves kisfiú amúgy sem sokat tudna neked adni, hisz még ő is gyerek, mint te.

2007. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
57%
Hát én biztos nem hagynám a lányomnak ilyen idősen! Elsüllyednék szégyenemben, ha ilyet tenne!
2007. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a kérdést, a hozzászolásokat is, és a hozzászolásokkal egyett tudok érteni, csak szerintem felesleges, mert igy is ugy is megfogja tenni, ezt ti is tudjátok.Az emebr ilyen kérdésben hiába kér tanácsot ugy is a saját feje után fog menni. Így én csak azt mondom az egészre hogy nem értem.

nem értem hogy a fene történt a világgal az elmult 5 évben.

nem értem hogy mire jó ez hogy gyererkek 11-14 évesen szexelnek. mi lesz majd 5 év mulva 5-6 éves gyerekek fognak itt feltenni ugyanilyen kérdéseket? " figyeljetek 5 éves vagyok van egy 7 éves barátom ,szeritnetekkorai lenne lefeküdni vele?" Bocs kedves kérdező de nekünk a te kérdésed olyan mint neked az én 5-6 éves kérdésem, mert leeht 5 éve mulva majd te fogsz meglepődni és azt fogod mondani hogy 5 évesen? éncsak 12 évesen kezdtem. szerintem nagyon gáz, már maga a kérdés is amit feltettél. Elöször is a fiúk késöbb érnek, nekem 16 éves koromba mikor láttam hogy a barátnőm már többet akar, sosem mondta csak éreztem hogy ő jobban felvan rá készülve, pedig nem is beszéltünk róla csak éreztem hogy nagyon közel vagyunk már hozzá, és én még nem vagyok kész erre, és inkább szakitottam vele. és az a gond hogy ha te ezt 12 éves korodban megteszed majd ha 17 leszel és komolyabban fog érdekelni egy srác, már olyan szinten látszani fog rajtad a multad, hogy nem fogsz már kelleni senkinek, max arra hogy jól megdugjanak, de akkor már te ettől nem leszel boldog, mert lelki dolgokat is akarsz majd, de akkor már késő lesz, és akkor fogod azt mondani hogy bárcsak ne tettem volna meg 12 éves koromban. tudom hogy most nem érted hogy mi az összefüggés a két dolog között, hát elmondom, az hogy aki 12 éves korában kezdi a szexet a 16-17 éves kor helyett, az már 16-17 éves korára kiélt lesz, és megfog rajtad látszani és senkinek nemfogsz már ugy kelleni. ennyi. bocs mindenkinek ha kicsit primitiven fogalmaztam de feldühit ez az egész.

2007. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
100%

Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?Meg annyira gyerek vagy,inkabb azt kene elvezd es nem a szexet!En 19 evesen vesztettem el a szuzessegem amit a mai napig nem bantam meg,pedig elhiheted nagyon sok fiu orult volna,ha megkap.Emlekszem a gimiben azokat a lanyokat,hogy kinevettek akiken mar vegig ment a fel iskola.Engem pont azert akart mindenki,mert erdekes voltam szamukra es tudtak,hogy engem nem konnyu megkapni!Erted mit akarok mondani?Hidd el annal ertekesebb leszel,ha nem ugrassz az elso szora!Tudom,nem sokat er az En szavam,de kerlek varj meg ezzel es terjunk vissza erre kb.2 ev mulva!

Udv.egy joakarod!

2007. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudom, hogy ezt már tuti sokan mondták, de a szüzesség kincs. Nem arról van szó, hogy a házasságig tartogatni kell, mert szerintem az megint csak hülyeség. De még csak 11 vagy. Istenem, az még annyira gyerek és ezen most ne sértődj meg. Lehet, hogy imádjátok egymást, de szinte biztos vagyok, hogy nem ő lesz veled életed végéig. Nagyon meg kell gondolni, hogy kivel fekszel le. Sajnos még idősebbek is döntenek rosszul. Az egyik barátnőm 18 volt, mikor elveszítette és a pasi elhagyta rögtön. Szóval szerintem még várnod kelle vele néhány évet. Például azt sem írtad, hogy mióta vagytok együtt, ennyi idősen nekem már a 3-4 hónap is rettenetesen hosszúnak tűnt. És abban sem vagyok biztos, hogy egy 14 éves fiú erre készen áll. Az egy dolog, hogy ezen jár az agya állandóan, de még ő is gyerek. Az öcsém 17 éves, de szerintem még ő is nagyon éretlen ehhez is. A másik meg, hogy valószínűleg még ő sem tudja, hogyan is kell szeretkezni. Lehet, hogy ez hülyén hangzik, mert ezt ugye mindenki tudja, de hidd el, hogy nem mindegy kivel csinálod először. Nem akarlak elkeseríteni de azt is kétlem, hogy élveznéd vele az elsőt, hisz "kezdők" vagytok és ez a negatív élmény akár az egész életedre kihathat. Szerintem lassan kéne haladnod, annyi időd van még felfedezni magad és a világot meg a szexel kapcsolatos dolgokat. Én ennyi idősen sőt még 14 évesen is úgy gondoltam a szexre, hogy én ezt soha nem fogom csinálni. A lényeg, hogy a csókolózás a simogatás is nagyon izgalmas tud lenni, felfedezitek egymást. Aztán később hiddel ez hiányozni is fog, mert inkább maga az aktus kerül előtérbe. Egyébként a barátoddal beszéltél már erről? Akkor vagytok igazán érettek, ha beszélni tudtok erről egymással, ide nehéz eljutni ilyen fiatalon szerintem. Vagy legalábbis én nagyon szégyenlős voltam. Több év telt el mire mindig el mertem mondani, hogy ez vagy az jó vagy nem, pedig én 16 voltam mikor elveszítettem. Véleményem szerint még ne tedd meg, beszéljetek róla, pettingeljetek, ha már annyira vágytok egymásra, fedezzétek fel egymást, olvass erről sokat, akár neten, akár könyvekben. Az is fontos, hogy tisztában legyél a lehetséges következményekkel, betegségek és gyerek is lehet belőle. Ezek fontos dolgok és nem ártana, ha akivel ezt majd (évek múlva) megteszed az is felelősségteljes legyen, akárcsak te.
2007. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
14%
Szerintem ha ugy érzed h lelkileg felkészültél nem számít a kor.Saját tapasztalat.DE CSAK ÓVATOSAN!!!!
2007. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
91%

Figyelj, ha esetleg terhes maradsz 12 évesen (mert a gumi nem véd 100%ban) akkor mti teszel? A gyereket intézetbe adják, a szüleid nyakára meg a rendőrség fog járni, hogy hogy engedhették ezt neked! Na ezt szeretnéd? Vagy téged is bedugnak egy javitóba és akkor vége a nagy lehetőségeknek az életedbe (középsuli, fősuli, meló, stb) Tudom, most még ilyenek baromira nem érdekelnek, csak hogy te is a menők közé tartozz a suliban. De hidd el nem ciki szűznek maradni 17 évesen sem! Én annyi voltam és most 24 vagyok. Kiszámolhatod hány éve volt már... És nem bántam meg! Próbáljatok valami más programot kitalálni a barátoddal. Az is jó szórakozás lesz, és addig sem jár az eszetek a szexen! :)

kitartás!

2007. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
100%
11 vagy, a pasi biztos átejt
2007. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Sok igazság van az előttem hozzászólók válaszaiban. Én mint nő úgy látom, hogy a kérdést egy igazán hozzáértő embernek kellene feltenned. Menj el nőgyógyászhoz, és ott beszéld meg vele, mit ajánl. Ő tutira meg tudja mondani, korai e, és ha igen, miért. Rögtön tanácsot is kérhetsz tőle, pl. hogyan védekezzetek a betegségek és a nem kívánt terhesség ellen. Elmondja, mik a lehetőségeid ha terhes maradsz, stb. A vizsgálat után arra is választ kaphatsz, tényleg teljesen befejeződött e a testi érésed. Szerintem mindenképp menj el nőgyógyászhoz, mielőtt fejest ugranál az ágyba. Szerintem kisérjen el a barátod is. Jó ha hall ilyenekről. A kezdő fiúk mindig lazábban veszik a védekezést, utána meg sopánkodnak. Ha felnőtt módjára akartok viselkedni, tájékozódjatok előtte, milyen következményei lehetnek tetteiteknek. Mert ugye aki maga dönt a sorsa felől, annak magának kell vállalnia a döntések következményeit is.
2007. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!