Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit rontok el, mi lehet az...

Mit rontok el, mi lehet az oka, hogy az összes kapcsolatom tiszavirág életű? Én már sosem találom meg az igazit, vagy túl nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

18éves szűz srác vagyok. Sok, de rövid kapcsolatom volt már és simogatásnál sosem jutottunk tovább. Cikiznek is vele, hogy szűz vagyok, egyre kellemetlenebb. Nagyon szeretném megtalálni a nagy Ő-t nem csak a szex miatt.

Nagyon reménytelen vagy kár ennyi felfújnom a dolgot?


2008. nov. 3. 12:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon reménytelen vagy kár ennyire felfújnom a dolgot?
2008. nov. 3. 12:01
 2/5 Srapnel ***** válasza:
Nem kell parázni, van még időd bőven. Azt a társaságot, aki emiatt cikiz, meg cseréld le. Ismerkedj, legyél sokat csajok társaságában (ha tudsz), aztán majd megoldódik ez is.
2008. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem reménytelen, bár ha észrevetted a problémát, akkor zavar, tehát a te szempontodból jelentős.


Szüzesség, egy dolog...........kapcsolat mint lelki dolog, sztem az jobban bánt, h ennyi idősen nincsen kire, kiben bízni/támaszkodni.


Nem tudom hol, milyenkörülmények között ismerkedsz, de disco ill hasonló minőségű helyeket szerintem hanyagold.

Hosszútávú kapcsolatot még nem láttam discos szerelemből.( de ez most mindegy is)


Ne rágódj, ne erőltesd dúrván a dolgot, de lény nyitott minden lehetőségre.

ÉS NE AZ ISMERŐSEID ELVÁRÁSAINAK AKARJ MEGFELELNI!!!!

ez a legfondosabb


nyugi 18 évesen még nincsen mit levonni az élet ezen részéből:D:D


21/f

2008. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az Én volt barátom velem vesztette el a szüzességét, szeretett engem Én is Őt, de 8hónap után vége lett. Ő is 18 éves volt. Nyugodj meg, nem vagy maradi. És meg fogod találni a nagy Őt! :)

2008. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem kell erőltetni a dolgokat. Addig mond azt nekik, hogy megtörtént , már voltál nővel vagy keress más haveri kört, mert az ilyenek amúgy is kis műmájerek :))) Állítom a felének nem volt csak hencegnek.
2010. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!