Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párommal már 4 éve együtt vagyunk, de nem akar eljegyezni sem, nemhogy elvenni (pedig már régebben mondta)?

Figyelt kérdés
Szerinte is meg mások szerint is nagyon házias vagyok(ezt magamról is elmondom),csinosnak is merem mondani magam...régebben már megígérte hogy elvesz,mert nem akar egy ilyen csaj elengedni,most meg nem tesz semmit!Ő azt mondja még szerelmes belém,de tanácstalan vagyok!Szeretem de szeretnék már a jegyese lenni, nem csak a barátnője..beijedhetett?mondjatok valamit nagyon fontos lenne..aki tud az válaszoljon..ezen múlik a boldogságom!Kérlek-->köszönöm!
2008. márc. 24. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Kérd meg te a kezét :D
2008. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
ez tényleg jó ötlet:P,kérd meg te a kezét:D
2008. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Szia!Nem akarlak elkeseríteni de ne erőltesd mert elveszíted!

Férfi, idő kell neki hogy megemésszen ilyen dolgokat, ha sürgeted azzal csak elveszíted, hallgass rám, én tapasztalatból mondom, nekem így ment tönkre egy ötéves boldog kapcsolatom.Azóta ezerszer megbántam, visszasírom amikor a barátnöje lehettem, kellene a francnak a gyürü, házasság csak velem legyen, szeressen.Sajnos annyira erőltettem hogy teljesen megutált pedig tudom hogy a mai napig szeret valahol de már nem enged vissza, annyira megijesztettem, teljesen berezelt.Sajna a szülei is, a barátai is rátettek egy lapáttal hogy igencsak ideje lenne de ez még jobban bestersszelte, egyik napról a másikra szakított és azóta -3év-hallani se akar rólam, részben megértem de akkor annyira fontosnak tartottam.Azóta van másik barátom 2éve aki el is jegyzett de tudod semmit nem ér, rájöttem ghogy minek is erőltettem, de ezt érdemlem, nem lehetek boldog.

Tehát várd ki amig ő majd úgy gondolja, ne üldözd el,megbánod majd.Semmi egy gyürü ha nem vagy igazán boldog mert más ölelése hiányzik...

Élj boldogan, szeresd és tiszteld,hagyd meg neki hogy férfi legyen és ő kérje meg a kezed ha úgy érzi. ha szeret akkor előbb-utóbb megteszi a lépést, légy türelemmel!

2008. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Ez neked miért annyira fontos? Szerintem attól még lehettek boldogok hogy nem vagytok házasok vagy jegyesek. A lényeg hogy szeretitek egymást és jól megvagytok együtt. Ettől lehet közös életetek és élhettük boldogságban együtt. Felesleges ezt erőltetni, mert tényleg csak az ellenkezőjét éred el vele. Én is együtt vagyok már a párommal 6 éve, együtt élünk és ez jó így. A szülők folyton jönnek hogy miért nem házasodunk össze, de nekünk így is jó egyenlőre. Egyszer talán összeházasodunk. De így jó most nekünk. Szerintem te is csak élvezd a szerelmet és ennyi.

2008. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 év után szépen elmondtam a páromnak, hogy szeretem, de csak úgy nem vagyok hajlandó az idők végezetéig várni rá. Nekem bejött, mert a párom szeretett és tényleg nem akart elveszteni. Azóta már 2 gyerkőcünk is van. Van ismerősöm, aki ugyanilyen beszélgetés után egyedül maradt, mert a fiú bejelentette: még nem akar nősülni.....
2008. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
19:47-esnek üzenem, hogy ha elhagyott azért, mert berezelt, akkor meg is érdemli az a pasi, mert akkor nem szeretett téged eléggé. Mi nők is hagyjuk el úton útfélen a párunkat, ha mosni kell, vagy takarítani vagy gyereket szülni???? Nekünk nőknek ez a "dolgunk", a pasiknak meg az, hogy annyi szenvedésért kárpótóljanak egy gyönyörű esküvővel, és feltétlen szeretettel!!!!!
2009. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na változás azóta?
2010. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

14:37-es abszolút egyetértek!!!

Ha mi tudunk nekik gyereket szülni, mert már ők is annyira vágynak rá,tudunk rájuk főzni/mosni akkor igazából én se értem miért félnek egy gyűrűtől?Amivel tulajdonképpen semmi se lenne máshogy mint eddig,csak annyi hogy lenne egy gyűrű a kezünkön és ugyanúgy együtt élnénk mint eddig....dehát... és még a férfiak mondják hogy a nőket nehéz megérteni!!...

2010. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Huha.. Van változás azóta. :)

Nyáron nem voltunk együtt... mert azt mondta fél az elkötelezettségtől és otthagyott. Éltem tovább a kis életem és egyik este felhívott hogy találkozzunk. Este összefutottunk elmentünk a közeli várhoz beszélgetni és a legnagyobb meglepetésemre letérdelt és megkérte a kezem :)

Azóta a mennyasszonya vagyok :)

2010. aug. 2. 18:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hálistennek, örülök hogy csak-csak összejött:) Gratulálok!!!

Remélem én is hamarosan menyasszony leszek, mert úgy igazából rám is igazak a fent felsorolt jellemzők, és pont ezért nem értem miért képtelen megtenni ezt a lépést..Dehát aki hülye...


Előző válaszoló

2010. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!