Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 évesen szűznek lenni szégyen?

24 évesen szűznek lenni szégyen?

Figyelt kérdés
24/L
2010. jún. 24. 09:43
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Te vagy az Kiskocka? :D
2010. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

13:34 mégis milyen problémára utal szerinted?


Ha valaki a szokásaiban, lehetőségeiben, vagy a körülményeiben egy kicsit is eltér az átlagtól, akkor rögtön problémája van és nem normális dolgai vannak??


Szerintem ez a kérdező egyéni döntése, hogy mikor mit szeretne. Hogy nem normális dolog, az pedig a te szubjektív véleményed.


Olyan gyorsan, és olyan könnyen címkézik egymást az emberek.


Ajánlanék a figyelmedbe egy Coelho idézetet: "Az emberek azt hiszik, normálisak, csak azért, mert mind ugyanabból a kútból ittak." Nem kommentálom tovább.

2010. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem(!) egy normális, egészséges, felnőttnek hozzá tartozik az életéhez a szexuális élet. Ennek hiányában nem lesz a felsoroltakból egyik sem. Ne haragudj, hogy én így gondolom! Itt kérdéseket tesznek fel, mi pedig válaszolunk.
2010. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
voltak már kapcsolataim nem erről van szó, de egyikben sem voltam igazán boldog és szerelmes ahhoz hogy megtörténjen. nem akarok olyan pasival szexelni akibe nem vagyok fülig szerelmes...sztem ez nem furcsa. ilyenek a nők. vagy nem?:)
2010. jún. 24. 15:36
 25/37 anonim válasza:
0%

ma 15:36


Nem ilyenek, vagy ritkán! Te szűz fogsz maradni, ez van.


ma 14:50


Egyet értek veled. Ismerősi körben ismerek hasonló eseteket, ráadásul még idősebbek is és mind a kettő feszeng. Látszik rajtuk, hogy nem boldogok. Bár az is lehet, hogy azért nincs senkijük mert ilyenek. Pedig nagyon akarnak... Lányt is ismerek, bár nem szűz de Ő is a lovagra vár. Hát mindennek mondható az élete csak normálisnak sem és látszik hogy neki sem jó.

2010. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ezt például nem értettem, ha valakinek nem volt alkalma, hogy elveszítse, az más, de ha valakinek volt kapcsolata ráadásul több is, akkor, már hogy hogy nem. Nem kívántad, akkor miért jártál vele, a kíváncsiság se vitt előre...
2010. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
nem zavar ha szűz maradok,nem ezért tettem fel a kérdést hanem h megismerjem az általános közvéleményt
2010. jún. 24. 16:02
 28/37 anonim válasza:
Szerintem ez nem szégyeny,de eléggé ritka. Azt ajánlanám,hogy nézz egy kicsit szét az országban,ismerkedj,bulizz,és élvezd,hogy szingli vagy,mást nem mondhatok
2010. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Azért mert manapság divat mindenkivel szexelni aki az utunkba kerül, mert hogy az élvezetes, nem értem miért kéne mindenkinek ezt tennie. Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy még nem feküdt le senkivel és nem érezte azt, hogy azzal az illetővel kéne. Van aki lelkileg érzékenyebb alkat, és nem akar több partnert életében, hanem megelégszik eggyel akit igazán szeret. Ha neked úgy esik jól, nyugodtan várj akár az esküvő utánig is, ha két ember szereti egymást és petting van, abból már lehet tudni mit lehet várni a másiktól a későbbiekben. Ha ketten igazán egy hullámhosszon vannak és szerelmesek szinte kizárt, hogy a szex ne működjön, leszámítva a tényleg olyan véletlenek, hogy szervi problémák vagy akármi, de ez a petting során is kiderülhet, meg meg lehet beszélni is. Sőt nem mindenkinek egyformán fontos a szex, ha te kérdező úgy érzed, hogy neked ez annyira nem sürgős és inkább vársz jogod van hozzá, a te döntésed.
2010. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
akik azt irtak, hogy ne varjon hazassagig, mert mi lesz ha akkor derul ki, h nem passzolnak sexualis teren, gondoljak at ezt egy kicsit, mert azt hogy nem passzolnak sima petting es beszelgetsbol is eszre lehet venni, ha meg nem vagytok kepesek ra, az baj.
2010. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!