Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 évesen szűznek lenni szégyen?

24 évesen szűznek lenni szégyen?

Figyelt kérdés
24/L
2010. jún. 24. 09:43
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Nagy dilemmában vagy, sokan mások is vannak így. Sajnos múlik az idő, muszáj találnod egy megfelelő embert. De ki is kell próbálnotok egymást, ahogy már írták, mert könnyen szerezhetsz zsákbamacskát / kandúrt :) /

Utazgass, szórakozz, ismerkedj gőzerővel. Ha sikerrel jársz, az mindenért kárpótol!

Olvasd el Szendi Gábor könyvét a Nő...-t.

2010. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ilyen gondolkodásmóddal aggszűz maradsz... de az sem rossz ám:D:D
2010. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki szerintem. Bár ezt úgy mondom én is, hogy 22/L és szűz vagyok.


Ám a házasságig ne várj szerintem sem. Ha jön majd egy olyan kapcsolat, akkor veszítsd el az illetővel, és ne várd ki az esküvőt. Azért is, amiért a fentebbiek is írták. Meg egyébként is, ha szeretitek majd egymást, minek várni?:)


Egyébként meg aki a húszas évei elején még szűz, (ezt inkább a válaszolóknak írom) az nem biztos, hogy vallási okokból az, vagy mert csúnya lenne. Nem kell mindig ilyesmire gondolni. Az is lehet, hogy csak nehezebben ismerkedik, mert visszahúzódóbb, vagy mert olyan közegben van, ahol nem lehet könnyen.

2010. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki hülye? Vagy 11-12 évesen elkezdetek dugni, vagy 25-évesen is azon gondolkoztok, hogy még mindíg várni kéne. Megjegyzem lassan elkezdesz öregedni Te is. Mikor akarsz nekifogni? 35 évesen? Lehet, hogy még kevesebb esélyed lesz megtalálni az "igazit".
2010. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
0%
Félő, hogy addig vársz míg vénlány leszel..
2010. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
akkor úgy tűnik vénlány maradok. inkább minthogy egy semmirekellőnek adjam oda magam,csak azért mert már "ideje volna"
2010. jún. 24. 11:41
 17/37 anonim válasza:
0%

ma 11:41 (Kérdező kommentjére)


Oda adni magad??? Látod rosszúl fogod fel és ezért vagy még szűz. Nem oda kell adnod magad mint egy darab húst, hanem valakivel aki a párod vagy alkalmi kapcsolatod egy élménnyel teli élvezeteset szexelni. Ha így gondolkozol az ehészről, akkor soha nem is fogod megtapasztalni vagy ha mégis, akkor élvezni nem fogod.


A fő kérdésedre a válasz: 24 évesen nem szégyen csak nem erény. Kíváncsi lennék arra a pasira aki még X év elteltével szüzen kíváncsi lesz rád. Ez a korosztály már elvárásokkal teli és nem szüzeket akar "vígasztalni". Furcsán gondolkozol, úgy fest hogy nagyon vársz valakire, de nyújtani majd nem tudsz vagy akarsz. Meg aztán hogy van az, hogy a 24 éved alatt senki értelmessel nem találkoztál? Esetleg nem veled van a baj?

2010. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Na, itt jönnek a támadó válaszadók. Persze a saját véleményéhez joga van mindenkinek nem mondom. Miért lenne baj a kérdezővel?? Az sem biztos, hogy túl magas elvárásai vannak, lehet, hogy egyszerűen csak még nem botlott bele olyan emberbe, akivel kölcsönösen kapcsolatot szerettek volna egymástól. Nem értem, ez miért olyan hihetetlen.


Nekem van egy közeli barátnőm, aki 23 évesen szűz. És nem azért, mert bármi baj lenne vele. Gimiben anno nem volt eljárós, bulizós típus. Osztálytársak közt nem lett barátja, a baráti körében pedig csak lányok vannak. Egyetemen pedig olyan szakra jár, ami döntően lány szak, egy csoportban 25 lány mellé jut kb 2-3 fiú. Nem olyan bulizós, eljárós alkat, ennyi. De semmi baj nincsen vele.


Tessék békén hagyni a kérdezőt a "csak nem baj van veled?" típusú megjegyzésekkel.

2010. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, de mindenképp valamilyen problémára utal. Szerintem nem normális dolog.
2010. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok 23 fiú. Akkor csak ennyit kell mondani egy csajnak, hogy gyere próbáljuk ki, ha ez ilyen egyszerű lenne. Engem már a kíváncsiság is hajt.

Ha van kedved, gyere és próbáljuk ki.

2010. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!