Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit tennétek? Lehet valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Lehet valami esélyem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy csajba. Sokkal különb nálam..legalábbis szerintem. Azt már tudja hogy tetszik nekem, egyenlőre csak figyel. Mutassam ki továbbra is az érdeklődésemet? Tudom h már unjátok, de légyszi mondjátok el a véleményeteket.

2018. aug. 13. 09:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem kéne ennyit kattognom ezen. Úgyis az lesz, aminek lennie kell. Inkább pihenek egyet. Du meló.
2018. aug. 13. 10:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Addig írjatok..
2018. aug. 13. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "különb"? És mit jelent az, hogy csak "figyel"? Szoktatok beszélgetni egyébként, vagy honnan ismeritek egymást? Te mondtad el neki, hogy tetszik? Hogy szoktad kimutatni felé az érdeklődésed? Ismered amúgy a szexualitását?
2018. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Noshát, egy melóba járunk. Úgy néztem rá legutóbb, hogy vette a lapot. Különb hát szebb nálam, fiatalabb és jobb módú is. Első látásra beleestem. Mindene tetszik. De úgy érzem nem állok rá készen úgysem hogy felvállaljam az érzéseimet. Annyira vagány nem vagyok. Azt hiszem inkább visszavonulót fújok. Közömbösnek kell lennem iránta. Így lesz a legjobb.
2018. aug. 13. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Először felhívod magadra a figyelmét, majd visszavonulót fújsz... Úgy éljek, neked sem csípi vörösre az ész a szemedet...
2018. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem inkább visszavonulót fújok. Közömbösnek kell lennem iránta. Így lesz a legjobb."


oké, csináld azt, addig egy merészebb srác odamegy, elkezd vele beszélgetni, jobban megismeri és elhívja randizni.


Csak annyira ne legyél közömbös vele, hogy legalább az esküvőjükre hívjanak meg téged is!


Nem tudom hány éves vagy, de képzeld el egy percre, hogy egy tökös férfi vagy, aki bármilyen akadályt képes legyőzni, aki magabiztos, aki erős, aki bátor és aki nem ismer lehetetlen. Képzeld magad ebbe a szerepbe! És most kérdezd meg magadtól, ez a férfi oda merne menni a lányhoz beszélgetni? Vagy durcogna távolról és úgy tenne, mintha a csaj nem jelentene neki semmit?

2018. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, tekintve a kategóriát, a a kérdező is lány :)
2018. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neem! :) Ha úgy látom vevő lesz rá, nem hátrálok meg.
2018. aug. 14. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!