Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero srácok, van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok, van köztetek olyan, aki gondolt már rá, hogy kipróbáljon valamit egy fiúval, de inkább csak fantázia szintjén mozgatta meg a dolog?

Figyelt kérdés

Vagy eddig mi gátolt meg a kipróbálásban?

23/F


2019. aug. 11. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Fantáziátlam már róla.
2019. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Gondoltam már rá, hogy egyszer el kéne menni sörözni, de eddig soha nem mertem.
2019. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

jelen

tovább nem mertem lépni

26f

2019. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az gátol hogy nem találok helyes meg értelmes pasit, akivel lehetnénk egy laza kapcsolatban.
2019. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen ismerkednék ilyen 24 alatti srácokkal.
2019. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Hetero srácok nem írnak ilyeneket! Kérdező, ellentmondásos hülyeség a kérdés.
2019. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
A heterók nem akarnak a saját nemükkel szexelni, nem igaz hogy ezt nem lehet felfogni !!!
2019. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Kipróbálnám milyen ha fiú és lány egyszerre kényeztet orálisan, de lehetetlennek látom hogy találjak szintén kezdő ilyen érdeklődésű fiatal párt.
2019. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

az fantáziámban csak paaszív szerep fordult meg, hogy milyen volna ha valaki megdugna


de mivel kicsit félek attól hogy fájna ezért csak a fantáziámban van:)


fiatal kezdő

2019. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is sokat fantázigatok róla, a nőkhöz vonzódom és ebben biztos vagyok, mert a férfiakkal képtelen lennék úgy érintkezni mint egy nővel. Nem tudok elképzelni csókot, vagy egyéb érintést ahogy egy nővel, az viszont nagyon izgatja a fantáziám hogy leszophassak egy farkat, és valaki megdugjon. Nagyon szeretném kipróbróbálni, milyen az ha egy hús-vér farok lüktetve belém élvez, kiváncsi vagyok, hogy milyen érzés, és szeretnék találni is valakitaki némi feltétel mellett megdugna, de nem merek tovább lépni, éz nincs ötletem hogy hogyan kivitelezzem. Egyáltalán ki lenne erre hajlandó, és lehetséges e ez diszkréció mellett? Nem vagy egyedül, mint látod☺️.
2019. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!