Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek jogosan érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan érzem magam ez miatt rosszul? A magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Még májusban elmondtam 2 barátnőmnek hogy biszexuális vagyok. Nem volt vele problémájuk,azt mondták hogy elfogadnak. Erre mintha elvágták volna,szinte teljesen megszakadt a kapcsolat közöttünk. Én próbálkoztam egy ideig,aztán hagytam. Végül már nem is köszöntek,ha nem volt muszály hozzám sem szóltak. Aztán mivel bűntudatom volt,bocsánatot akartam tőlük kérni. Mert azzal ámítottak hogy én bunkó és flegma vagyok,meg ha elmondják hogy mi bajuk,akkor megsértődöm. Pedig ez szerintem nem igaz. Szerintetek,ez csak egy kifogás volt hogy végre ketten lehessenek barátok,vagy tényleg miattam van az egész? Annyira össze vagyok zavarodva miattuk. Köszönöm ha végigolvastad.

2019. aug. 29. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te szerinted ez nem igaz amit ők állítanak, akkor több mint valószínű hogy amiatt nem foglalkoznak veled mert biszexuális vagy. De szerintem hagyd is őket vannak kisezren akik barátnőre vágynak.. ha ők nem akarnak veled lenni akkor nem. Ezek szerint nem is voltak igazi barátnők..
2019. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Női intrika, az élet néha nagyobb rendező mint egy brazil szappanopera. Egy igazi barát nem attól barát hogy milyen a szexuális irányultságod. Egyébként meg ne kösd mindenki orrára, semmi közük hozzá. Ők nem a barátnőid voltak, csak te gondoltad róluk. Barátkozz inkább igaz emberekkel, ne kétszínű köpönyegforgatókkal.
2019. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ők nyilván nem azok, és félnek, h rájuknyomulsz.
2019. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!