Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lanyokkal Biszexkent idosebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyokkal Biszexkent idosebb korban hogy megy majd a szex? 19/f

Figyelt kérdés

Erzelmileg lanyokhoz vonzodom jobban 80-20%aranyban veluk szeretek romantikazni,simi,csok stb.. fiukkal ez nem megy..egyszeruen taszit,viszont szexualisan nagyon mozgatjak a fantaziamat sokkal jobban mint a lanyok,lanyokkal kell romantika,erintkezes a merevedeshez,fiukhoz eleg egy kosza gondolat.

Parkapcsolatot csak lanyokkal tudnek elkepzelni veluk megy jobban az erzelmeim kifejezese veluk erzem jobban magam hosszu tavon,viszont a szexnel sokkal nehezebben izgulok fel,tsrtok attol hogy az ido haladtaval amikor mar a hetero ferfiaknak sem all mindenre csak ugy nekem felsem fog allni.tapasztalt mar valaki hasonlot?



2019. szept. 2. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább nagyrészt a fiúkhoz húzol, csak nem mered bevallani magadnak.
2019. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztaban vagyok hogy szexualisan jobban felizgatnak a ferfiak,de lanyokkal meg sokkal jobb az erzelmi resz a szerelem stb. Nehez elmagyarazni
2019. szept. 2. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán nyitott kapcsolat való neked? Vagy egy szintén biszex lány aki esetleg belemegy az édes hármasba? Én személy szerint nem mennék bele szívesen egyikbe se,de biztos van ilyen lány. És szerintem hetero romantikus vagy de biszex. Ami pont azt takarná amit leírtál. És egy tanács: úgy nem lesz jó egy kapcsolat ha nem jó a szexualitás. Vannak aszexuálisok akit tudnak élni nélküle de nem ez a lényeh. Az neked és a nőnek se az igazi ha nem tudtok egymásért testileg néha megőrűlni...
2019. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy hosszútávú kapcsolatban már nem az érzelmek fognak dominálni. Így ha a fellángolás elmúlik, kevesebb lesz a szex otthon, majd titokban te is pasikhoz jársz vígasztalódni. Sok ilyet ismerek.


És szerintem is te nagyobb arányban vonzódsz a pasikhoz (ez lesz a 80%), mert a fiúk látványa, gondolata előbb kivált belőled egy merevedést, eközben a lányoknak, hogy ezt elérjék nálad több mindent kell bevetniük.


A te életed, úgy éld ahogy boldog akarsz lenni.

De élhetsz álkapcsolatban is, depressziósan, majd később alkoholba fojtod a bánatod, amíg végül be nem vallod 50 évesen, hogy te inkább meleg vagy, ott hagysz egy csonka családot és a szép éveid elpazarlod a hazugságokra.

2019. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!