Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Legjobb barátom leakar szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom leakar szopni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom ismerem kb 7-8 éve. (Fiúk vagyunk)


Felhozott egy dolgot hogy ő kicsit megnyílna és mondana ezt azt komolyabb dolgokat. Szóval vonzódik a fiúkhoz valamennyire, de a lányokhoz is szintúgy valamennyire. Modnjuk kicsit fura volt régebben is viselkedése de semmi extra.


Erre most felhozta hogy szívesen kipróbálná milyen ha leszop valakit, és rám gondolt mint próba alany..Én visszautasítottam de nem tudom mit gondoljak ezek után. Lehet azért volt mindig velem jófej meg segített sok mindenben mert tetszettem neki? Ezek szerint..


Nem tudom mit gondoljak ezek után vagy hogy viszonyuljak hozzá?Fura nagyon ,mert jó haverom volt eddig.


2019. szept. 11. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Probáljátok meg.


Ki tudja hogy sikerül. Lehet jó buli lesz és neked is tetszeni fog

2019. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezd meg...
2019. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold túl. Lehet, hogy valóban kíváncsiság, és nyilván te vagy a kézenfekvő megoldás, benned bízik a legjobban, hogy nem gúnyolod ki, nem hajtod el durván stb.

Ha jó haver, ezért nem érdemes elfordulni tőle. Próba szerencse.

2019. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Ha akarja, miért ne? Neked csak jó.
2019. szept. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem szólókhoz . Ha nem akarod tulbonyolitani a dolgot - mondjuk tévénézés közben - egy nyugodt alkalom nyilik mond neki . ha tényleg szeretnéd le..opni a fa..om , gyere bukj rá - és hogy félreérthetetlen legyen húzd le a zipzárad . Ha jól adod elő nem sérted meg , és a barátságot se rontod el .
2019. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont igy vagyok a haverommal csak nem mertem még neki mondani h bekapnám neki.
2019. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátom mondta, hogy szopjam le. És...

Leszoptam. A barátságunk annyiban változott, hogy utána sűrűbben összejártunk, és nem csak sörözni.

2019. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!