Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez biszexuálisnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez biszexuálisnak számít?

Figyelt kérdés
Egyre többet szoktam azon gondolkozni, milyen lenne egy lánnyal. Még sosem tetszettek lányok, kapcsolatot azt egyáltalán nem tudnék elképzelni, de szex, stb azt igen. Elő szokott fordulni, hogy beindít, ha egy lány hozzám ér. Biszex vagyok, vagy csak kíváncsi? Hogy van ez?
2019. szept. 16. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább kíváncsiság hajthat, de fene tudja...mennyi idős vagy, ha megkérdezhetem?
2019. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez semmi. Ha én arra gondolok,hogy kinyírok valakit, attól még nem vagyok gyilkos. Ha megteszem,már igen. Ez is ilyen.
2019. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a "szex stb azigen" akkor biszex vagy. Vagy annak egy árnyalata. Az irányultság azon múlik, milyen vágyaid vannak és ha szexet el tudsz képzelni azonos neművel valahogy, akkor bi vagy.

Az, hogy annak vannak különféle szintjei a tudomány szerint, az már megint más... :)

2019. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szexuális vágyat érzel az azonos neműek iránt, akkor igen, van biszexuális "kíváncsiság" benned, a kérdés a hogyan tovább. Megpróbálod elfojtani (nem fog sikerülni), vagy teszel egy próbát. Sok sikert! :)
2019. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!