Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha minden biszex/meleg szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden biszex/meleg szexpartner kereső oldalon töménytelen mennyiségű bi férfi és fiú van, akkor miért nem akar senki igazából is találkozni?

Figyelt kérdés

Vagy csak nekem nem jött össze ez soha? Bármikor kerestem férfit,mindig meggondolták magukat,vagy úgy csináltak az idopont egyeztetésnél,mintha tök rendben lenne minden,de közben eszük ágában sem volt jönni.:D


Nektek már sikerült NORMÁLIS értékrendű és kinézetű férfit,fiút találni? (Normalis alatt azt értem,hogy nem azért biszex,mert nem sikerül neki a nő.)

Mi a titka,hogy sikerüljön? :D

20/f


2019. okt. 4. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hozzá tenném ugye hogy sokan a szőke herceg fehér lovon embert keresik. Ezt tudjuk nem volt és nem is lesz. Így nehéz találni is.
2019. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnos sok csak szexet akar azonnal, vagy gép előtt ül...kiveri és lelép. Nem egyszerű az ismerkedés...de nem lehetetlen. Kitartás kell hozzá és türelem. De megéri várni, hidd el.
2019. okt. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 miért egy szexpartner kereső oldalon mit carnakz az emberek? Házasságot? Szerelmet? Nem erre vannak ezek az oldalak. Arra aki érzelmeket keres és akar arra ott a sima társkereső oldal.
2019. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*akarnak az
2019. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!