Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egyes szexológusok (pl. Alfred Kinsey, Freud) szerint a legtöbb ember valójában biszexuális, és a társadalmi tényezők határozzák meg, hogy melyik (hetero/homo) énje jön elő és milyen erős formában?

Figyelt kérdés
Az ókori görögöknél pl. elfogadott volt a férfi-férfi együttlét, ezért ha jól tudom, 10-ből 9 görög ffi volt volt együtt más ffivel.

2017. dec. 9. 15:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Én egyet értek velük. Nem 100%-ban, de nagyrészben.

Például szerintem a Kinsey-skála teljesen igaz.

2017. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdekes kérdés szerintem. Teljesen mindegy a saját szempontomból, hogy az emberek hány százaléka mi meg hogy.
2017. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Úgy tudom, hogy az anyaméhben a magzatot érő hormonális hatások játszanak szerepet abban, hogy a Kinsey-skálán hol foglal majd helyet az illető szexuális irányultsága.
2017. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
En is nagyjabol egyet ertek ezzel. De szerintem a szexualitas meg ennel is komplexebb. Egymasra mutogatas helyett inkabb meg kene erteni, hogy milliofelek vagyunk, es az elet ettol szep, hogy gazdag.
2017. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Egyet értek az utolsóval :)

Fogadjuk el egymást úgy ahogy van, ne aggassunk mindenre cimkét és mindenki boldogabb lenne.

Ez az en véleményem, de persze egyetértek azzal hogy meg akarjuk ismerni az ismeretlent. A mai tudósoknak sem tisztázódott teljesen hogy mitől függ a szexuális orientáció, de jó ez így is.

2017. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4%
Freud egy laikus volt, a mai dokik se veszik komolyan. kb mint Darvin.
2017. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
#5 Te most a kevésbé boldog celzőjének címkéjét aggattad mindazokra, akik egyetértenek a materialista, rendszerező tudományos megközelítéssel. Boldogtalanabb lettél. Sajnálom.
2017. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Ramone ***** válasza:
8%

Én azt mondom hogy attól függ ez hogy hova születik valaki...

Pl egy bigott katolikus családban hamarabb előfordulhat ferdülès és züllès mint egy teljesen ideális anyagi és családi háttèrrel rendelkező személy esetében.

Illetve hogy mennyire erős vagy gyenge jellem valaki.

Pl rengeteg a divatb*zi ami azt mutatja hogy így próbálnak érvényesülni vagy kiugrani a szürke tömegből. De nem hinném hogy ezeknek a kis hülyék bármikor is tettlegességig jutnának mert mondani könnyű...

Vannak olyanok is akik egy sokk élmény miatt fordulnak a saját nemük felé (is)

Senki nem születik homokosnak, rasszistának, gyilkosnak, rendőrnek, mind mind a családi és az őket körülvevő társaság hatására válnak azzá ami...

Engem mindig is arra neveltek hogy mindenkivel jót tegyek mert majd "odafent" jár a keksz érte... Így lehuztam tizenakárhány évet és magamtól jöttem rá hogy ezzel nem sokra viszem mert ha nem kapok észbe ma is egy naiv szűz lúzer lennék...

Inkább felvettem a mai stílusomat szanáltam az életemből azokat az embereket akik meglátásom szerint csak károsak az életemre és most itt vagyok középszinten nem szakadok meg az elvárásoktól nem kell görcsölni a pénz vagy nő miatt és 80% ban kiegyensúlyozott életem van és eszembe sincs homárnak vagy gyilkosnak lenni...


Nem fényezni akarom magam csak azt gondolom hogy szerintem egy normális reális gondolkodasu ember nem lesz homokos hanem a gyenge jellemű gyenge elméjű manipulálható "aljanèp" (ez lehet kicsit pejorativ de szebben nem tudom most megfogalmazni) az akikből a mai gyilkosok, rendőrök, homárok, stb kikerül.

Nem nézem le őket mert saját döntès de nem is gondolom hogy követendő példa lenne az amit ők csinálnak bárki számára is... Szerintem

2017. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
ad #7: "a bigott katolikus családnak" miért lenne ellentéte az "ideális anyagi és családi háttér" ??? Erősen kevered a szezont a fazonnal és zagyva az érvelés.
2017. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
ad #7: szegény "aljanép", akik között ott volt hódító Nagy Sándor, Verlaine, Rimbaud, Csajkovszkij, Ferencsik János, Mensáros László, Gobbi Hilda, Galgóczy Erzsébet és a többiek.
2017. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!