Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mire számítsak az első azonos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak az első azonos nemű (nő-nő) kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Gyerek koromtól kezdve biszexuálisnak éreztem magam, de a lányok mindig jobban vonzottak mint a fiúk. Kamasz koromban két nagy "szerelmem" volt, (nem egyszerre) egy fiú, és egy lány. A szüzességem egy lánnyal vesztettem el, de nem lett belőle kapcsolat. Az első és eddig egyetlen kapcsolatom viszont egy férfivel volt. Ez a kapcsolat nemrég véget ért 5 év után, mert már nem vonzódom hozzá, sőt a férfiakhoz egyáltalán. Tehát értelen szerűen egy hölgy párt szeretnék találni.


A probléma az, hogy ezen a téren viszont abszolút tapasztalatlan vagyok. Azt sem tudom, hogy hol, hogyan kezdjek ismerkedni? Miben különbözik a kapcsolat egy hetero kapcsolattól? Mire számítsak? Gondot jelent esetleg, hogy csak férfival volt kacsolatom? Vagy hogy tapasztalatlan vagyok a leszbikus szexben? Vannak általában "nemi szerepek", tehát van egy férfiasabb és egy nőiesebb fél a kapcsolatban?


Kicsit el vagyok veszve, minden tanácsot szívesen fogadok :)



2019. okt. 26. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Mire számíts? Puncira:-)


Szívesen!


F, 39

2019. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hű, nagyon hasonló a helyzetünk, ha gondolod, írj

26/l

2019. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Istenem a 39 éves férfiak minek írnak ide jézus... amúgy én amit észrevettem, hogy a nők sokkal honyolultabbak mint a pasik, akik tapasztalatom szerint gyakran tudnak együgyűnek tűnni ha nem vonzódsz hozzájuk eléggé (nincs semmi bajom a pasikkal úgy értem ha úgy vagy vele kapcsolatban hogy nem vonzz) A csajok elég kompliláltak én is szenvedtem egy miatt sokág. Ha meg nem pesten vagy igényes merítésről ne nagyon álmodj, de legyél te a kivétel 😅
2019. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%

Kedves Harmadik!


A 39 éves férfiaknak - szinte hihetetlen - éppen annyi joguk van itt lenni, mint neked. Durva, mi?


Különösképpen az sem érdekel, mit vársz el - irreálisan - a másik nem ilyen korú képviselőitől, mindenesetre már a kérdés is iszonyat zagyva.


Okfejtésedet köszönöm, a megfelelő helyre teszem.


Az első

2019. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:

39 nem az a kérdés, hogy jogod van e itt lenni, hanem hogy óvodás szintű és idétlen a válaszod egy komoly kérdésre.. de jogod van hozzá :D


kérdező! biszex barátnőm tapasztalatát tudom csak írni. más, de mégis ugyanolyan. :O azt mondta nem lehet ezért összehasonlítani. de egy nővel érzelmesebb, könnyebben jött, egymásra hangoltabb.

2019. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!