Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan lehet elfojtani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfojtani egy érzést?

Figyelt kérdés

Egyáltalán lehetséges-e, hogy egy nap mint nap újra és újra előtörő gondolat, illetve érzés csak úgy megszűnjön létezni idővel?

Miért nem olyan egyszerű az egész, hogy csak nem gondolunk rá aztán kész?

A vágyak kiélése nélkül vajon el fog halványulni valaha egy már évek óta kínzó sóvárgás?


Kicsit elment filozofálgató irányba a kérdésem, a lényeg az lenne, ha van valami "praktika", ami esetleg bevált valakinél és annak köszönhetően végre nem egész nap kattogott egy adott dolgon az agya, akkor rendkívül hálás lennék, ha ezt a titkot megosztaná velem az a szerencsés illető.


Egy 19 éves lány.



2019. dec. 14. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Olyan jól sikerült kifejtened a kérdést, hogy semmit sem érteni. Amit én gondolok az írásod alapján: biszex vagy, vágysz egy lányra, de el szeretnéd folytani ezt az érzést. Miért? Miért nem tudod elfogadni? Egyébként voltam hasonló helyzetben 1 dolog segített: elmondtam a lánynak, hogy tetszik, ő erre azt mondta, hogy nem ítél el, de ő hetero. Elfogadtam, és túlléptem.
2019. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 he84 ***** válasza:
100%
Valójában nem lehet teljesen és örökre elnyomni, de nem is érdemes. A megoldás az, hogy fokozatosan elfogadod magad így éa azerint élsz.
2019. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attól függ milyen érzést akarsz elnyomni magadban. Ha az éhséget, szomjúságot - na azt sehogy. Ha a szexuális vágyat úgy általában - na azt sem fogod tudni igazából hosszabb távon.

Ha a biszexualitásra vonatkozó vágyadat - azt sem fogod tudni, mert az igazi vágyak újra és újra előjönnek, küzdeni fogsz egész életedben és rosszul fogod érezni magad, állandó lelkiismeret-furdalásod lesz. Fogadd el inkább magad, ez a te tested, a te életed, a te vágyaid, ne harcolj inkább megéld.

2019. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam konkrétan belemenni a problémámba, úgy éreztem a kérdés szempontjából nem lényeges. Viszont a kommentek rádöbbentettek arra, hogy így milyen sokrétű lehet a kérdésem. Nap mint nap újra előtör bennen a vágyakozás, hogy milyen jó lenne együttlétet létesíteni egy lánnyal, de az eszem tudja, hogy ez sosem fog bekövetkezni. Ezt rendszerint mindig megbeszélem magammal (persze kicsit se vagyok őrült), aztán el akarom felejteni, hogy én ilyet szeretnék, de nem megy. Bizonyára együtt kell ezzel a tudattal élnem, mert akkor ezek szerint az elfojtására nincsen megoldás.
2019. dec. 14. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig fog kínozni ez a vágyad amíg ki nem éld.
2019. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Ne túlozd el ezt kérdező. Ez hogy megbeszéled magaddal, hogy te soha nem leszel úgy együtt másik lánnyal, hogy teljesen kizárod, ez egy butaság, egy meggondolatlan merevség, már bocsi. Ne félj másoktól, ne foglalkozz azzal, hogy ki mit szól. Ha más lányok is meg tudják élni, meg merik élni, akkor te is. Ne döntsd el előre, ne zárd ki, hogy te nem. Az eszed nem tudja azt, hogy te nem fogsz soha, hanem te irányítod magad erre az útra, ami nagyon rossz, mert csak szenvedni fogsz tőle. Talán egész életedben feszítő vágyaktól akarsz szenvedni? Ha normálisan gondolkodsz, akkor nem akarod a szenvedést választani. Ráadásul a lányoknál, nőknél jobban elfigadják, ha az adott lány, vagy nő nem heteró. És nem tudhatod előre, hogy találsz-e egy másik olyan lányt, vagy nőt, aki szintén biszexuális, vagy leszbikus. Legyél nyitott és rugalmas, ne zárj ki semmit se.
2019. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!