Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt aki úgy gondolta magáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki úgy gondolta magáról hogy heteró, de rájött hogy mégis kipróbálná férfivel is? Akár meg is valósította?

Figyelt kérdés
Akár csak kiverés vagy orál erejéig.
2020. jan. 3. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ilyen még soha nem volt és nem, nincs ilyen.
2020. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Nincs, és nem is volt soha ilyen. Jah, és majdnem elfelejtettem: nem is lesz!
2020. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen és még nem :)

30f

2020. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de még nem valósítottam meg
2020. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :3
2020. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért nem valósítottátok meg?
2020. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne ez hasonló korúval.19f
2020. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
egy társkeresön 10 ferfibol 9 heteroként irt rám..azert ez nagy arány...volt köztük akinek felesége volt,meg bnöje,,meg kivancsi szingli mindenféle,volt 3 gyerekes apa is..csak ez nem publikusugyebár...sokkal több kiváncsi van,mint aki bevallja...és hat igen mondjuk ki,jo a meleg szex..sok hetero ugy hal meg ,hogy nem is tudja mekkorát élvezhetett volna ha a proszatalát stimulálják egy jo kemény dakoval
2020. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én heteró vagyok, de már egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy milyen lenne, ha egy férfi le...na.
2020. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőm biszex. Én is biszexnek tartom magam, pusztán azért mert szívesen szopnék, és talán több is lehetne... Barátnőm sokat segített ennek elfogadásában (mivel ő teljesen biszex, nem csak a szexben). Őt izgatja ha nézhetné, nekem pedig ez segítene a vadabb vágyaimat is kiélni. Szóval megfogtam vele az isten lábát. :3

20/f

2020. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!