Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Parkapcsolatban elek hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolatban elek hetero fiu vagyok de megis nagyon izgat a gondolat hogy egy fiunak szopom a farkat. Szerintetek hogyan tudnam kiprobalni valakivel?

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzunk valamit. Nem vagy hetero! Legalább biszex vagy! És ezt akárhogy csűröd-csavarod így van.
2017. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1-biszex vagy

2-a barátnőddel beszélj, mert ha a háta mögött csinálod, az ugyan úgy csak mocskos, megcsalás lesz :)

Tényleg megéri őt is bevonni ebbe, Csinálhattuk 3as szexet, lehet őt tökre érdekli hogy megnézze, hogy egy fiúval vagy. És pl nem érezné megcsalásnak, mintha lánnyal lennél.

2017. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Heteró?? fiú,aki arra vágyik,hogy leszopjon valakit..Ühm..mesélj még kérlek.
2017. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy "kíváncsi hetero" tag.Te is alapos fogalom zavarban szenvedsz.
2017. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vonzódsz szexuálisan a férfiakhoz is, akkor biszexuális vagy minimum. Egyébként tényleg jobb ötlet ezt megbeszélned a barátnőddel mielőtt még baj lesz belőle közöttetek.
2017. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
84%

Ugye,mindenkit az izgat,amihez vonzodik,erotikusnak lat (pl egy meleg ferfinak nem tunik izgatonak egy noi nemi szerv). Ha téged ez hoz lázba,akkor biszex vagy.

De válaszolva a kérdésedre,meleg bárban vagy ismerkedős oldalakon lenne érdemes próbálkoznod. Sajnos ez nagyon nem elfogadott a társadalmunkban. Egy sima ismerkedő helyen elég rosszul járhatsz,mivel nem tudod,hogy ki menne bele (és vállalná fel,mert inkább ezzel van a baj). Ezenkivűl elég kinos egy random sráchoz odamenni és közeledni hozzá szexuálisan (egy idő után ugyis elmondod a szándékod,vagy megérzi a közeledéseden).

2017. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gondoltam magamról, hogy biszexuális vagyok, főleg, hogy egymástól homlokegyenest különböző kinézetű és életkorú csajokra csurgatom a nyálam (meg a farkam) folyamatosan, ha kimegyek az utcára, elég széles az ízlésem e téren, de a neten engem is fel tudnak izgatni pasis dolgok. Pl. rajzok vagy egy szép testű-farkú fiatal srác. Vagy a shemale-ek. De ez max. a bikíváncsi kategória. Mert élőben nem biztos, hogy volna kedvem bármit is csinálni, ha oda jutnék. Pláne, hogy hol találok én olyan pasit, mint a neten vannak.
2017. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bikíváncsi kategória? Hiába magyarázzátok ez nem heteroszexualitás.
2017. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Én nem magyarázok semmit – abban az értelemben, hogy nem győzködök senkit. Csak őszintén írtam az érzéseimről. Totálisan érdektelen, te mit gondolsz rólam, és hogy milyen skatulyába teszel be, ha én belül tudom magamról, hogy nem vagyok benne.
2017. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hülyeség a skatulyázás. Csak azt írtam hogy akkor nyilván nem gondolod hogy te a hetero skatulyába tartozol.
2017. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!