Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan nő, aki hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki hetero és nőies de mégis megfordult már a fejében, hogy esetleg kapcsolatot kezdene más nővel?

Figyelt kérdés

Nem szexkapcsolatra gondolok egy idegennel hanem normális párkapcsolatra. Ismerek olyan nőt aki nőiesen néz ki és eddig csak férfiakkal volt kapcsolata, de eljátszott már a gondolattal, hogy nővel is bizalmas kapcsolatot létesítene.

Decemberben beszéltem itt valakivel, aki hasonló cipőben jár.

Az ilyen nőket nehéz "kiszúrni" mivel nőiesek és valószínűleg nem beszélnek ilyen dolgokról, vagy csak nagyon közeli ismerősüknek mondják el.


2018. jan. 26. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az hogy hetero és hogy kapcsolatot keres nővel az egymás ellentétei. Egy hetero nem keres kapcsolatot nővel. H aezt behelyetesítjük a mondatba kkor azt kapjuk hogy:

Van itt olyan nő, aki nem keres kapcsolatot nővel és nőies de mégis megfordult már a fejében, hogy esetleg kapcsolatot kezdene más nővel?


Arra gondoltál hogy olyan nő aki eddig heteronak hitte/hazudta magát?

2018. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Felesleges kioktatni és kiforgatni. Van olyan nő aki hetero, és kapcsolatot kezdene más nővel akkor is ha te nem tudsz ilyenről. De ha akarod akkor neked legyen leszbi. Jó éjt.
2018. jan. 26. 20:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem hetero és nem is leszbi,hanem biszex.

Egyébként én is ebben a cipőben járok,de még nem szereztem hozzá elég bátorságot,hogy összejöjjek egy nővel,pedig régóta vágyom rá,hogy legyen egy csajom is a pasim mellett.:)

2018. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy érted, párhuzamosan?
2018. jan. 26. 20:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen.Én azt nem tudom elképzelni,hogy egyszer nővel legyen kapcsolatom,másszor meg férfival.Úgy érzem,hogy szükségem lenne mindkettőre.

Persze,ez csak úgy lenne kivitelezhető,ha a barátom tudna róla,illetve az a legjobb,ha a csajnak is lenne ugyanígy hetero kapcsolata is.

Lehet,hogy hülye egy elgondolás,de szerintem ez nem lenne megcsalás(mondom ezt úgy,hogy soha,egyik kapcsolatomban sem mentem félre és nem is akartam).

2018. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy emiatt biszex lennél. Mindenki eljátszik ilyen gondolatokkal :D Ettől még nem biztos, hogy tényleg vágysz rá, csak elképzeled, hogy milyen lehet.
2018. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én sem gondolom, hogy attól, hogy valaki elképzel dolgokat máris biszex lenne. Sőt, akkor sem, hogy ha pl egy alkalommal egy nő lefekszik egy másikkal. Akkor már inkább mondanék valakit biszexnek ha tartós párkapcsolatban él egy nővel.

Sok emberben megvan a kíváncsiság a dologra, de nem tudnék csak úgy lefeküdni egy nővel a "próba" kedvéért, mint ahogy férfival sem volt soha egyéjszakás kalandom. Valahogy ez nem az én stílusom.

De ha lenne itt ilyen nő, azzal szívesen beszélgetnék, nem ismerkedési, inkább haverkodási célból.

2018. jan. 26. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kioktatni akartalak, de van a hetero aki az ellenkező nemhez vonzódik, a leszbikus a sajátjához és van a biszex aki mindkettőhöz. Én is azt hittem eddig hogy hetero vagyok, nemrég jöttem rá hogy valójában biszex, és igen most nővel keresek kapcsolatot. Nőies vagyok és mások még mindig heterónak gondolnak.


'Van olyan nő aki hetero, és kapcsolatot kezdene más nővel akkor is ha te nem tudsz ilyenről."

Nem nincs, akkor az nem hetero hanem biszex pont ez a lényege a heteronak hogy csak a férfiak érdekelik és mindig ők fogják.

Nem tudom minek kellett egyből elkezdened bunkózni én nem úgy álltam hozzá.

2018. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocs :(
2018. jan. 26. 21:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi baj :)
2018. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!