Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jó ötlet így egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet így egyáltalán biszex viszonyt folytatni? Aki csak verni akarja az ne olvassa el. A Magyarországon élő AIDSesek 72 homo vagy biszexuális és abból is csak 12% nő.

Figyelt kérdés

En aktív vagyok,így a fiú partneremet szoptatom,nyalom és óvszerben csináljuk,de viszont mikor szopik,ott nincs védelmem.


De eléggé megreremiszt ez a 72% os szám. :D Miért pont a biszexuális férfiak vannak ennyire elfertőzve? Mi az oka?


Mert oké a szexpartnerem fiatal és o saját bevallása szerint nincsen betegsége,de ő is szokta lányokkal csinálni,ráadásul öt egyszer leszopta egy full meleg es maga a szám,hogy a homo és a bi férfiak kaptak el a legjobban ezt a betegséget,elég lehangoló.


Megéri egyáltalán így fiú-fiú viszonyt folytatni?


Lehet már bánom,hogy elkezdtem.


2020. jan. 5. 03:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont a biszexuálisak, hanem a homo- vagy biszexuálisak.

És igen, rémisztő szám.

A "miért"-re pedig vannak válaszok. Vajon a homo- vagy a heteroszexuálisok mellőzik könnyebben a gumióvszert? Naná, hogy azok, ahol "úgysem lehet gyerek". És ennyivel el is van intézve, meg azzal, hogy "úgyis csak megbízható kinézetű partnerrel fekszek le". Mert ugye a HIV baromira látszik, főleg a kezdeti szakaszban...

Továbbá: a férfiak között többen vannak, akik könnyen kialakítanak alkalmi, kizárólag szexualitáson alapuló viszonyt. Harmadik ok: a HIV análisan terjed a legjobban. És ugye hol gyakoribb az anál? A melegeknél. Akik nem fognak gumit húzni, mert nem kell félni a terhességtől.

(Ahol homo-t írtam, oda a biszexuálisakat is oda kell gondolni, ha épp azonos neművel csinálják, csak nem volt kedvem még terjengősebben fogalmazni.)

Hát ezért.

Nem, nem azt kell bánnod, hogy megéled a vágyaidat! Csak védekezz! Ja, hogy ciki gumiban az orál? Szerintem az AIDS "cikibb". Egyébként orális úton nem olyan könnyű ám elkapni, de persze soha nem árt óvatosnak lenni, és mellesleg más betegségeket viszont nagyon is könnyű úgy elkapni. Én eleve nem állok szóba olyannal, aki kiköti, hogy bármit is védekezés nélkül hajlandó csak csinálni. 2020-at írunk, idehe már, hogy a szexuális kultúrába beleivódjon, hogy orálisan sem árt védekezni. Ha pedig állandó partnered van, akkor csináljatok tesztet, és mehez gumi nélkül a cumi. :)

És ne félj! Csinálj 2-3 hét múlva egy tesztet, és mostantól csak gumival!!

2020. jan. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A statisztikát nem lehet egy konkrét emberre lefordítani, meg ez a szám önmagában nem mond sokat, ha az nézed hogy a melegek/biszexek hány százaléka aidses akkor az jőval szerényebb, persze ettől még nem árt vigyázni, nem azt mondom
2020. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ez van a statisztikával, meg hogy ez a "melegek betegsége".

Azért is nagyobb a szám, mert a melegek nagyobb részt vesznek szűrésen, mint a heterok.

Egyébként nem fontos melegnek lenni, egy biszex pasi is továbbadhatja egy hetero nőnek, aki majd továbbadja a hetero férfiaknak és így tovább.

Másrészt nem mindig a melegek terjesztik, ismerek nem egy olyat, ahol a meleg srác házas családos biszex apukától kapta el.

A házas biszexek nem igen járnak szűrésre tapasztalat, és ha felhozod a szűrést még te kapod meg a magadét érte.

2020. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagyon jól összefoglalta. Ha lenne hiv oltas és hepa c oltás biztos bátrabb lennék. Sajnos ebben az esetben a betegség nem bizalom kérdése, mert nem nátháról van szó. Marad a gumi minden téren kivéve ha kiveritek egymásnak kézzel. Akkor talan nem kell.
2020. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Cumi útján nem lehet elkapni.Csak aki cumizik és ha le is nyeli.Vegyél gyors tesztet,de ne itt.Angliában.Hoztam

a halommal.Rohadt drága,de meg éri.Ha neem bizol

abba akivel akarod jól jön.Tuti meg bizható.Bevizsgáltattam.EgyéPbként sose használok gumit

és még soha semmi nemi uton terjedő betegségem nem volt.Pedig ídösebb pasi vagyok.Sza dolog lehet minden

dugás elött félni.Csoda,hogy fel áll a répád.Jó

sz r.lessz az életed,ha a félelem tölti be.

2020. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd el fogok menni remélhetőleg 1 hónap múlva egy gyorstesztre. A venástól nagyon félek. De még az lenne, hogyha összesen 2x megnyaltam a farkát a közepenel, mert szerettem volna tudni milyen érzés, mégha aktív is vagyok, akkor onnan is elkaphattam?
2020. jan. 8. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha neem bizol abba akivel akarod jól jön.Tuti meg bizható.Bevizsgáltattam."


Tegyük fel belemegy abba a partnered, hogy leszűrd, de mi a garancia rá, hogy megvan az ablakperiódus? Csak mert azt mondta? És mi van a hepával? Arra is szűröd a partnereid?


Kérdező:

Orálnál kevés az esély a hív-re, hacsak nincs mikrosérülés a partner farkán vagy a te nyálkahártyádon.

Egy herpeszt nagyobb eséllyel kapsz el orál szex alatt.

2020. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!