Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de én is lány vagyok mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg hogy már december közepe óta bele vagyok zúgva a legjobb barátnőmbe és ő csodálatos egyébként elmondtam neki azt mondta hogy tudta és hogy el fog múlni de én csak nemrég jutott eszembe hogy még nyáron azt mondta hogy jó lenne ha CSAK MI lennénk lányok az osztályba és hogy akkor többet tudnának a suliba beszélni és amikor elmondtam neki hogy tetszik akkor azt is mondta hogy ő biszexuálisnak érezte magát egy ideig és ezek a dolgok miatt gondolom hogy egy időben tetszettem neki mert aki nem ismeri az azt mondhatja hogy úgyse meg ez kevés de én ismerem 6éve és tudom hogy így volt és az a lényeg hogy most együtt van egy fiúval akivel mostanában nagyon sokat veszekednek és arra gondoltam hogy miután véglegesen szakítottak elmodom neki hogy még mindig nagyon tetszik és hátha ez a fiú nélkül tisztábban tudja látni a dolgokat szerintetek jó ötlet? kérlek mondjátok el a véleményeteket is.

2019. febr. 10. 11:32
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
2019. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Èn is pár ève.

De tudom,hogy bűn...akartam,hogy elmùljon ès elmult.

Minden fejben dől el.

2019. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Hát szerintem elég reménytelen az ügy... Saját tapasztalatból mondom. Privátba megírod, hogy hány éves vagy?
2019. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bdpst válasza:
100%
Na, azt piszok gyorsan felejtsük el, hogy ez egy bűn. Megtagadni önmagadat, na az a bűn. Ha tényleg, igazán úgy érzed, hogy belé vagy szerelmes, és nem csak összekevered a szeretettel, akkor tényleg mondd meg neki, hátha kisül belőle valami jó. Viszont ha ő nem így érzi, ne kényszerítsd vagy üldözd, mert nem érdemes.
2019. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat azoknak is akik privát üzenetet kültek sok erőt merítettem
2019. febr. 17. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!