Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok hogy kezdett el titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy kezdett el titeket izgatni a punci es mikor jutottatok el odaig, hogy mar tenyleg nyalni szeretnétek? Mennyire volt pozitiv élmény az első nyalás? Tervezett volt vagy inkabb spontan?

Figyelt kérdés
lányok akik lánynak születtek

2020. febr. 2. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
16körül élesedett, 18-19voltam az elsőnél! Függőjévé váltam annyira jó volt. Tervezett.
2020. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen
2020. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Spontán volt, barátnőm születésnapi buliján, mikor már mindenki hazament, mi meg kicsit spiccesek voltunk. Mindig is érdekelt. Őt is. Így megtörtént a dolog. Pozitív élmény volt. Ezután sokat gyakoroltunk egymáson. Azóta mindketten férjnél vagyunk, de rendszeresen csinálunk csajos estét. A férjek azt hiszik, romantikus film nézés, sorozatok. Nem kérek privátot.
2020. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy ezt barmelyik ferj rossz néven venné--de jól hangzik
2020. febr. 2. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Hármas tehát csaljátok a férjeiteket meg átveritek öket. És még a férfiak a disznók. A nökben aztán sokal tobb erkolcsi tartás van...
2020. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

16 és 16 évesen nyaltam először, spontán jőtt

19/l

2020. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Csajok egymásközt. Ez tök jó! :)
2020. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Gondoltam hogy le leszek pontozva mert nem nyalizok a látens leszbi csajoknak.
2020. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
98%

Spontán jött magától. 16 évesek voltunk, nálam aludt a barátnőm mert egyedül lettem volna. Bejött amikor zuhanyoztam, mikor végeztem, még meztelenül fogat mostam. Addigra ő is végzett, megdicsérte az alakomat, én is az övét, aztán vigyorogtunk egyet majd smároltunk. Később még kipróbáltam vele pár dolgot... :)

Nem terveztük előre, csak jött és kész. Mindig is jóban voltunk, hát ez lett belőle.

2020. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!