Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érezhet valamit irántam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irántam a kolléganőm?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kerültem egy új helyre, ahol egy irodába kerültem egy nálam 10 évvel idősebb nővel. Ő elég fiús kinézetű, a gesztusai is azok. Nagyon jól kijövünk, sokat beszélgetünk, a közös hang szinte egyből megvolt. Sokszor megáll az ajtóban, amikor mennék ki, és mintha azt várná, hogy hozzáérjek. Mindig megkínál a sütijeiből, sokszor tör le nekem, és nyújtja felém. Másokkal nem csinálja ezt. Én heteró vagyok, mégis mióta együtt dolgozunk, kíváncsivá tett. Nagyon jól érzem magam vele, annyira egy hullámon rezgünk.Meg is jegyezte, hogy sokszor beszélünk egyszerre, fél szavakból is megértjük egymást.. Nem igazán tudom mi történik, de eddig én nem gondoltam nőkre. Rajta kívül más nő nem érintett meg soha érzelmileg. Mit gondoltok? 20/L
2020. febr. 26. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Marmint hogy megis velem akarod megvetetni a chipsedet?
2020. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te fogod megvennii!! Most a kérdezőnek írtam, hogy lehet. Hiszen ezt mi honnan a pcsaból tudnánk, pár ilyen semmiségből, hogy bejön-e egy 30éves nőnek
2020. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Sajnos arra nem tudok válaszolni, hogy érez-e valamit irántad a kolléganő, de megpróbálok neked segíteni.

Mivel a munkahelyeden úgy érzed, hogy a kollegina talán többet is érez irántad, mint ami egy normális munkakapcsolatban megszokott, próbálj meg te lépni, hogy ki derüljön, hogy mi is az igazság. Munka után hívd meg a közeli presszóba egy sütire, kávéra, koktélra, vagy más alkoholos italra, és beszélgessetek. Beszélgessetek a párkapcsolataitokról, szexualitásról, másságról, és finoman célozva arról, ami téged érdekel. Az ital hatására lehet, hogy megnyilik, kicsit bátrabb lesz, és elmondta, vagy legalább utal rá, hogy mit érez irántad.

2020. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

*elmondta = elmondja

Bocs az elírásért!

2020. márc. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!