Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit érez irántam az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam az egyik barátnőm szerintetek? 19L

Figyelt kérdés

Lány vagyok és nekem a fiúk jönnek be, ők tetszenek olyan nincs, hogy megtetszene egy lány az utcán csak fiúk szoktak tetszeni, de van egy barátnőm vagyis inkább csak haverok vagyunk nem mondanám, hogy barátnők. Egy osztályba járunk 12.-esek vagyunk és nem tudom mit érez vagy gondol rólam. Régen sokkal jobb barátnők voltunk többet nevettünk, de már mindkettőnknek más a társasága,de a suliban még mindig sokat nevetünk szinte végig órán is, szünetben is,ugyanis senkivel nem vagyunk jóba osztályon belül csak egymással, így nem tudunk mással beszélni, mert a többiekkel nem jövünk ki jól (de nem vagyunk emósok vagy kiközösítettek még mielött valaki azt gondolná😂 pont az ellenkezője). Facebookon mindig én írok neki ő sosem ír, így gondoltam ha nem keres akkor neki eszébe sem jutott semmi több a barátságnál velem kapcsolatban, mégis előben teljesen más, érzem, hogy máshogy néz mint a többi barátnőim, gondoltam,hogy én látok illúziókat bele a dologba, mert én szeretem őt, de ha pl fel jön témába egy fiú akkor rögtön féltékeny lesz mindent tudni akar a fiúról, hogy honnan ismerem és le is akar róla beszélni rögtön, mondja miért nem lenne jó összejönni azzal a fiúval, tök hülye kifogásokat mond, de ha ő hoz fel egy fiút akkor énis nagyon féltékeny leszek, de ezt nem mutatom ki, én direkt mondom neki, hogy jöjjön össze a fiúval meg ilyenek, csak hogy ne gondolja hogy én féltékeny lennék. Úgy érzem, hogy ez egy "játék" köztünk, hogy húzzuk egymás agyát ezzel, féltékennyé akarjuk tenni egymást,de ő se jön össze fiúval és én se, még nem jártunk senkivel, de fel sem merült bennünk, hogy biszexek/leszbik lennénk mindkettőnk hetero.. Legalábbis mindenki ezt tudja rólunk és mi is ezt tudjuk egymásról és még ha biszexek is lennénk akkor sem vallanánk be, mert a mi körünkben ez nem elfogadott és én is undorodok ettől és az ilyen emberektől, és még le írni is rossz ezt, de nem bírom már,mert annyira érzem, hogy ő is máshogy néz rám nem csak én rá. Ha ez az egész igaz lenne, hogy ő is többet érez akkor sem lenne belőle semmi mert nem vallanánk be soha egymásnak ő se és én se! Ezért is gondolom, hogy ő is többet érez csak szégyelli még maga előtt is, de az is lehet, hogy tényleg én értelmezem félre, de akkor miért féltékeny és miért érzem azt a tekintetében, hogy máshogy néz rám?? Egyébként ha fel jön a biszex vagy a leszbi téma mindketten undorodunk ettől és kinevetjük ezt, énis irtózok ettől, tudom, hogy ez nem normális, de mégis ezt érzem:(( és már megőrülök nem akarom ezt érezni úgy, hogy ő ezt nem viszonozza vagy ha igen akkor mindketten titokban.. Vagy mutassuk ki egymásnak vagy hagyjuk egymást és ne szenvedjünk.. ☹️

Szerintetek többet érez vagy nem? És mit lépjek most szerintetek? Kérlek segitsetek



2019. jan. 15. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek talán ne hangoztasd, hogy undorodsz a biszexektől, melegektől. Ugyan ez mostanság nem menő, de jobb körökben a tolerancia az elfogadott. Úgy is mondhatnám, az értelmes emberek toleránsak a többiekkel.
2019. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Most nézz mélyen magadba és légy teljesen őszinte. Zárj ki minden olyat hogy mit gondolnának rólad mások, hogy a biszexeket, leszbikusokat nem tartod természetesnek. Csak az érzéseidre figyelj és teljesen őszintén válaszold meg ezt az egy kérdést:teljes mértékben biztos vagy abban hogy a barátnőd felé csak olyan érzéseket táplálsz amik 100 százalékban barátiak? Ne köntörfalazz igen vagy nem.

Mert nekem az jön le hogy ez a "melegség gusztustalan" szöveg nem tőled származik, hanem nagyon mélyen beléd van nevelve a hetero társadalom által, homofób környezet miatt.

Ha a barátnőd bevallaná neked hogy vonzódik a lányokhoz, akkor tőle is undorodnál, megutálnád?

Vagy mi történne ha a barátnőd összejönne egy fiúval. Mit éreznél? Azt mondtad nagyon féltékeny lennél. Miért? Ha semmi olyat nem érzel iránta, miért zavarna ha boldog lenne egy sráccal?

2019. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt de ez nem normális és undorító, de ez az én személyes véleményem, attól még nem bántok senkit. Éppen ezért undorodom magamtól is, mert én tudom, hogy nem vagyok biszex,mert soha semelyik másik lány nem tetszett sőt az elején ő sem tetszett ez egy hosszú folyamat volt, hogy ez a szeretet kialakult bennem, de ez nem baráti szeretet hanem szerelem lett és ezért tetszik már kívülről is mert belülről megszerettem, de ez csak vele van,más lányokra sose tudnék így nézni! Csak a fiúk tetszenek, még ha próbálnék is máshogy nézni egy lányra akkor se tudnék mert egyszerűen undorodnék attól, hogy pl lányt kéne megcsókoljak vagy ilyesmi.. Fúj biztos nem.. Ez csak vele van őt megtudnám csókolni de rajta kívül más lányt nem! Amikor feljön ez a téma köztünk és undorodni kezdünk akkor énse és ő se kamuból undorodik tudom, hogy szerinte se normális ez a dolog és szerintem se! Mégis ezt érzem iránta és úgy érzem, hogy ő is irántam de sosem fogjuk bevallani egymásnak☹️
2019. jan. 15. 18:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te valójában nagyon is érzel valamit iránta, csak rettenetesen félsz attól hogy ehhez mások mit szólnának.

Lehet hogy azt mondod hogy undorodsz ettől, de szerintem titkon örülnél neki ha ezek a megérzéseid vele kapcsolatban valósak lennének. Vagy nem? Őszintén! Ha tényleg undorodnál ettől, és eszedbe se jutna máshogy gondolni rá mint barátnő akkor nem gondolkodnál ilyeneken. De téged szó szerint megőrjít ez a helyzet, hogy nem tudod mit érez. Szerintem te valójában azért beszélsz neki róla fiúkról hogy féltékennyé tedd, és várod a jeleket amiket szerintem már megadott azokkal a hülye kifogásokkal. Hidd el ha egyáltalán nem érdekelne, nem éreznéd hogy máshogy nézz rád. Csak barátok nem játszmáznak így egymással.

És ne gondold természetellenesnek a biszexualitást mert egyáltalán nem az. Ha ez vigasztal biztos vagyok benne hogy te is ismersz melegeket, leszbikusokat és biszexeket is csak nem tudod mert ők sem merik vállalni. Sőt a teljesen 100 százalékban hetero emberik, akiknek egyszer nem fordul meg a fejükben hogy milyen lenne a saját nemükkel, na valójában ők vannak kisebbségben.

Főleg fiatal lányok közül, nem is gondolnád hányan gondolkoztak már el ezen, vagy esetleg kísérleteztek is már.

Na először is csak annyit kérek hogy ismerd be hogy valamit érzel. 19 éves biszex lány vagyok, és a volt legjobb barátnőmmel vagyok együtt szóval szerintem át tudom érezni a helyzeted. :)

2019. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen is megesik. Nem vagy ezzel egyedül nyugi. Másnak is van hogy csak az ellenkező nem tetszik de mégis megszeret valakit az azonos nemből. Aztán lehet hogy utána soha többet senki nem fog neki tetszeni az azonos nemből. Ebben semmi különös vagy fura nincs. És undorítónak sem undorító ezt felejtsd el. Miért lenne undorító hogy szeretsz valakit.
2019. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem is azt mondtam hogy kamuból undorodtok. Ha egész életetekben azt hallgattátok hogy ez undorító, persze hogy őszintén így érzitek, és most rosszul érzed magad, meg szégyelled, pedig nem kellene. Csak nagyon alaposan beléd lett nevelve a homofóbia. De mégis meg tudnád csókolni a barátnődet aki lány, szóval valójában annyira mégsem undorodsz ettől. Oké hogy más lányokra nem gondolsz így, de benne mégis megfogott valami.

Én a helyedben összeszedném a bátorságomat és őszintén bevallanám neki hogy mit érzek. Na tudom hogy ezt úgysem fogod megtenni. :D Pedig nem lenne mit veszíteni, mert egyrészt ennél a helyzetnél hogy őrlődsz és szenvedsz minden jobb, meg szerintem elég egyértelmű hogy valamit ő is érezhet, csak ugyanúgy mint te fél bármit is mondani mert úgy tudja hogy te undorítónak tartasz minden lány lány kapcsolatot beleértve azt is hogy köztetek legyen bármi. És ő még annyival is hátrébb van mint te hogy azt hiszi hogy te nem is vagy féltékeny mert nem hagyod hogy lássa. Először talán ezeken kellene változtatni. Ha már játszadozol játssz okosabban, kis jeleket hagyhatnál neki, egy picit hadd lássa már rajtad hogy te is féltékeny vagy. Ha legközelebb feljönne a biszex téma az is segíthet ha nem undorodsz el. :D Lehet hogy erre vár. Aztán hívd át magadhoz iszogatni vagy valami. Lehet hogy kicsit spiccesen végre valamelyikőtök merne őszinte lenni a másikkal, vagy nyitni a másik felé.

2019. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én az ő érzéseiben nem vagyok biztos, mert ő csak élőben viselkedik velem úgy, hogy azt érzem, hogy ő is érez valamit, de facebookon ő sosem ír nekem mindig nekem kell, pedig már énis próbálok neki nem írni, hátha ír ,de nem, mindig nekem kell és én bolond meg írok is neki, mert egésznap rá gondolok, nem bírom ki,hogy ne írjak neki valamilyen ürüggyel. De ha ő is így érez irántam miért nem ír nekem? Ezek szerint ő nem gondol rám annyit..
2019. jan. 15. 19:36
 8/16 anonim ***** válasza:

Vagy egész egyszerűen nem olyan típusú. :D Erre nem is gondoltál? Nem az a mérvadó hogy mennyiszer ír facebookon. Épphogy inkább az hogy élőben hogy viselkedik veled.

Lényeg hogy lépj valamit hogy megtudd mit érez.

2019. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Plusz lehet hogy tudja hogy te úgyse bírod ki hogy ne írjál. :D
2019. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De mit lépjek szerinted? Nem akarok beégni
2019. jan. 15. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!